تنها راه برای دریافت وام یک میلیون تومانی دولت

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی کرونا تاکید نمود که تنها راه درخواست وام یک میلیون تومانی دولت ارسال شماره ملی سرپرست خانواره به سرشماره 6369 است و هیچ راه دیگری برای بهره مندی از این وام وجود ندارد.

تنها راه برای دریافت وام یک میلیون تومانی دولت

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه به نقل از ایسنا، حسین میرزایی با هشدار در خصوص سوءاستفاده های احتمالی از شهروندان در پوشش وام قرض الحسنه دولت، گفت: 25 میلیون خانوار یارانه بگیر در کشور داریم که این افراد از سال گذشته تا کنون با شماره 6369 آشنا هستند. ما هم برای اینکه مردم دچار اشتباه نشوند از همین سرشماره 6369 برای اعلام درخواست بهره مندی از وام یک میلیون تومانی دولت استفاده کردیم.

وی افزود: از طرف وزارت رفاه تنها پیامک با سرشماره V.Refah برای مردم ارسال می گردد و مردم هم فقط و فقط باید در صورت اعلام احتیاج، شماره ملی سرپرست خانوار را به شماره 6369 پیامک نمایند.

میرزایی افزود: هیچ مبلغی از شهروندان برای اعلام آمادگی برای دریافت این وام دریافت نخواهد شد و حتی هزینه پیامک ارسالی هم از سوی دولت تامین خواهد شد. همچنین هیچ لینک و سایتی برای بهره مندی از این وام وجود ندارد. پس درخواست ما از شهروندان این است که به هیچ عنوان به هیچ پیامک دیگری اعتماد نکرده و به هیچ شماره ای جز 6369 نیز اطلاعات خود را ارسال ننمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "تنها راه برای دریافت وام یک میلیون تومانی دولت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنها راه برای دریافت وام یک میلیون تومانی دولت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید