جلسات کارشناسی طرح حمایت از کاربران فضای مجازی برقرار است

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، لطف الله سیاهکلی سخنگوی کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی، در گفتگو با خبرنگاران در خصوص آخرین شرایط پیگیری این طرح، گفت: کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی، در آخرین جلسه خود به مرکز پژوهش های مجلس به مدت 20 روز کاری زمان داد تا اظهارنظر نهایی خود را در قالب گزارش به این کمیسیون ارائه دهد.

جلسات کارشناسی طرح حمایت از کاربران فضای مجازی برقرار است

وی با بیان اینکه جلسات کارشناسی مرکز پژوهش های مجلس در خصوص بررسی این طرح هم اکنون در جریان و برقرار است، گفت: کارگروه ها و کمیته های تخصصی با حضور کارشناسان حقیقی و حقوقی از بخش خصوصی و دستگاه های مرتبط دولتی، در این مرکز در حال برپایی است و پیش بینی ما این است که حداکثر تا دو هفته آینده این مرکز به جمع بندی نهایی در خصوص گزارش کارشناسی خواهد رسید.

سخنگوی کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی با تاکید بر اینکه مبنای بررسی مرکز پژوهش های مجلس نسخه 26 تیرماه 1400 است که بررسی آن مطابق اصل 85 در صحن مجلس به تصویب رسید، ادامه داد: هم اکنون این نسخه از طرح با هدف رفع اشکالات و لحاظ کردن پیشنهادات دستگاه های ذی ربط و کارشناسان، در دست بررسی مرکز پژوهش های مجلس واقع شده است.

سیاهکلی گفت: نسخه پیشنهادی دولت و مرکز ملی فضای مجازی در خصوص این طرح نیز در جریان این فرآیند، بررسی و در نسخه اصلی طرح، لحاظ خواهد شد.

وی افزود: ممکن است مرکز پژوهش های مجلس، تخصیص مدت زمان بیشتری را از کمیسیون بخواهد که در این صورت فرایند پیگیری طرح تغییر خواهد کرد اما از نظر ما زمان به مقدار کافی برای ارائه گزارش کارشناسی نهایی، در نظر گرفته شده و پیش بینی ما این است که تا دو هفته آینده و پس از دریافت گزارش مرکز پژوهش های مجلس، وارد تصویب کلیات طرح شویم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جلسات کارشناسی طرح حمایت از کاربران فضای مجازی برقرار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسات کارشناسی طرح حمایت از کاربران فضای مجازی برقرار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید