حاجی دلیگانی: درخواستی مبنی بر افزایش جلسات صحن ارائه نشده است ، کمیسیون های مجلس در طول هفته فعالند

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: هنوز درخواستی مبنی بر افزایش تعداد جلسات صحن از سوی نمایندگان مجلس به صورت رسمی به هیئت رئیسه تحویل داده نشده است.

حاجی دلیگانی: درخواستی مبنی بر افزایش جلسات صحن ارائه نشده است ، کمیسیون های مجلس در طول هفته فعالند

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار پارلمانی وبلاگ ساعت زنانه، در پاسخ به این سوال که بعضی از نمایندگان معتقدند که باید تعداد جلسات مجلس افزایش یابد؟، گفت: اینکه بعضی از نمایندگان بیان می نمایند که در این شرایط کشور، مجلس بایستی تعداد دستورکار ها و روز های خود را افزایش دهد این بیان اشتباه و نادرست است.

وی ادامه داد:، زیرا مجلس فقط جلسات صحن را ندارد یعنی در روز هایی که مجلس جلسات علنی ندارد کمیسیون های تخصصی فعال هستند و نمایندگان در طول هفته به مسائل می پردازند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تعدادی از نمایندگان مجلس افراد جدیدی هستند که هنوز با محیط این قوه آشنایتی ندارند از این رو حرف ها و صحبت هایی می زنند که بعدا متوجه می شوند که در عمل نمی توان آن را پیاده سازی کرد.

حاجی دلیگانی توضیح داد: نکته مهمی که وجود دارد این است که باید تعداد جلسات کمیسیون ها افزایش یابد که این مورد هم تا حدودی رعایت می گردد و اگر کمیسیون ها فعال باشند دیگر احتیاجی به افزایش تعداد صحن علنی مجلس نیست.

وی بیان داشت: هنوز درخواستی مبنی بر افزایش تعداد جلسات صحن از سوی نمایندگان مجلس به صورت رسمی به هیئت رئیسه تحویل داده نشده است و اگر این درخواست به صورت رسمی صورت گیرد درآن زمان هیئت رئیسه در رابطه با آن فکری خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "حاجی دلیگانی: درخواستی مبنی بر افزایش جلسات صحن ارائه نشده است ، کمیسیون های مجلس در طول هفته فعالند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاجی دلیگانی: درخواستی مبنی بر افزایش جلسات صحن ارائه نشده است ، کمیسیون های مجلس در طول هفته فعالند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید