فارس چهارمین مصرف کننده سوخت در کشور

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، خبرنگاران/فارس مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس گفت: تامین و توزیع انواع فرآورده های نفتی در فارس به عنوان چهارمین مصرف کننده سوخت در کشور بدون وقفه در حال انجام است.

فارس چهارمین مصرف کننده سوخت در کشور

امیر بنی کریمی چهارشنبه 3 اردیبهشت در بازدید استاندار فارس از تاسیسات انبار نفت شهید تندگویان شیراز گفت: 40 درصد از فرآورده های مورد نیاز استان از طریق پالایشگاه شیراز تامین و مابقی سوخت مورد نیاز استان از طریق نفتکش های جاده پیما و از استان های همجوار تامین و توزیع می شود.

او افزایش ذخیره سازی انبار نفت شهید تندگویان و اتصال و استفاده از ظرفیت خطوط ریلی استان برای حمل انواع فرآورده را از طرح های این شرکت در سال جهش تولید دانست.

بنی کریمی اعلام کرد: گند زدایی و ضد عفونی نفتکش ها در بدو ورود به انبار، تب سنجی رانندگان نفتکش و کارکنان، ضدعفونی مداوم جایگاه های عرضه سوخت مایع و سی ان جی استان با همکاری مالکان جایگاه ها و فراهم آوردن زیر ساخت های مورد نیاز برای پرداخت الکترونیکی بهای سوخت از جمله اقدامات این شرکت برای پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا است.

عنایت الله رحیمی، استاندار فارس نیز گفت: ساخت پالایشگاه دوم در شیراز، اتصال انبار نفت به خطوط ریلی و افزایش ذخیره سازی انبار نفت شهید تندگویان از اولویت های مهم استان در بخش انرژی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فارس چهارمین مصرف کننده سوخت در کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس چهارمین مصرف کننده سوخت در کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید