ژاوی: عصبانی و ناراحت هستم، کم تجربگی به بارسلونا ضربه زد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، سرمربی بارسلونا از دست رفتن فزونی مقابل گرانادا در دقیقه 89 را حاصل تجربه کم شاگردانش می داند.

ژاوی: عصبانی و ناراحت هستم، کم تجربگی به بارسلونا ضربه زد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، ژاوی ارناندس پس از تساوی یک - یک بارسلونا مقابل گرانادا گفت: حیف شد که مساوی کردیم و دو امتیاز از دست دادیم. برای پیروزی به زمین آمده بودیم، اما کم تجربگی بازیکنان به ما ضربه زد و به هدف خود نرسیدیم. من عصبانی و ناراحت هستم. با این حال بازی بعدی ما (در سوپرجام اسپانیا) مقابل رئال مادرید است و باید آماده این مسابقه شویم.

وی با بیان اینکه شاگردانش کاملاً شایسته پیروزی بودند و بازی را کنترل کردند، گفت: همین سناریو در پمپلونا (تساوی 2 - 2 در خانه اوساسونا) رقم خورد. ما باید با توپ دفاع کنیم و شکیبا باشیم. از کرنرها ضربه می خوریم و به خاطر اشتباهات خودمان امتیاز از دست می دهیم. متأسفانه تجربه لازم را نداشتیم و باید خودمان را نکوهش کنیم. توپ های احمقانه ای را از دست می دهیم که این اتفاق نباید رخ دهد.

سرمربی بارسلونا در خصوص ورود آلوارو سانس به زمین مسابقه و نیز شرایط لوک دیونگ توضیح داد: سانس را به این خاطر به زمین آوردم که مالکیت توپ را از دست نمی داد. این بازیکن برای ما خیلی مفید است و به او احتیاج داشتیم. لوک دیونگ هم بازیکنی حرفه ای است و از او راضی هستم. همه بازیکنان بخشی از تیم هستند. با این حال باید دستمزدها را تعدیل نموده تا نام فران تورس را در فهرست تیم ثبت کنیم. باید ببینیم چه اتفاقی درباره لوک رخ می دهد.

ژاوی درباره اخراج گاوی در دقیقه 79 که فرایند بازی را به ضرر بارسا تغییر داد، اعلام کرد: این موضوع به داور مربوط بود و او تنها کسی است که در این باره تصمیم می گیرد، نه من. گاوی رفته رفته تجربه به دست می آورد، اما نمی توانم او را مقصر بدانم. گاوی یاری زیادی به ما نموده است و اخراجش به ما ضربه زد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ژاوی: عصبانی و ناراحت هستم، کم تجربگی به بارسلونا ضربه زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژاوی: عصبانی و ناراحت هستم، کم تجربگی به بارسلونا ضربه زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید