والیبال

برخی فکر می کنند داروغه محل هستند!

به گزارش خبرنگاران، در چارچوب دیدارهای هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر والیبال، تیم شهداب یزد در یک دیدار پرحاشیه با نتیجه سه بر دو از سد تیم هراز آمل گذشت.

14 اسفند 1399

آرمات: کادر فنی تیم والیبال نوجوانان به زودی معرفی می گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، مسعود آرمات پس از نشست با رئیس فدراسیون والیبال برای تشریح و تأیید برنامه های تیم والیبال نوجوانان، گفت: دیروز نشست بسیار خوبی با داورزنی داشتیم. تمام برنامه های پیشنهادی ام برای استعدادیابی بازیکنان...

5 دی 1399

کاهش استقبال از کلاس های تابستانی اوقات فراغت آستارا به دلیل شیوع کرونا

خبرنگاران/گیلان رئیس اداره ورزش و جوانان بندر مرزی آستارا گفت: استقبال بچه ها و نوجوانان این شهرستان برای حضور در کلاس های تابستانی طرح اوقات فراغت به دلیل ترس از خطرات ناشی از ابتلا به بیماری کرونا کاهش یافته است.

25 شهریور 1399

گزارش علی نژاد از افتخارات مهم ورزش کشور در نشست با جهانگیری

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گزارشی از افتخارات مهم ورزش کشور را در نشست با معاون اول رئیس جمهور ارائه کرد.

22 شهریور 1399

کشتی در صندلی دوم فدراسیون های بین المللی المپیک ایستاد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون کشتی، اتحادیه جهانی کشتی در ارزشیابی که توسط انجمن فدراسیون های بین المللی بازیهای المپیک تابستانی (ASOIF) اجرا شده، از منظر مدیریت صحیح فدراسیون های بین المللی در کنار فدراسیون های ورزشهایی چون بسکتبال و دوومیدانی...

18 شهریور 1399

داورزنی: باید از ظرفیت خانواده والیبال برای ارتقای صندلی جهانی مان استفاده کنیم

رئیس فدراسیون والیبال گفت: هدف از برگزاری نشست های هم اندیشی، برآورده کردن انتظارات مردم از تیم ملی و والیبال ایران است و باید با استفاده از ظرفیت خانواده والیبال به ارتقای صندلی جهانی این رشته ورزشی یاری کنیم.

11 تیر 1399

تیم امید ایران بدون شکست راهی مرحله دوم شد

تیم والیبال امید ایران در مرحله گروهی مسابقات قهرمانی مردان آسیا از سد چین تایپه گذشت.

9 فروردین 1399

استویچف سرمربی تیم ملی والیبال ایران می گردد

یکی از روزنامه های ایتالیایی اعلام نموده که مربی بلغارستانی، سرمربی تیم ملی والیبال ایران می گردد.

5 فروردین 1399

اقامت در هتل پارکیو کریستوبال در جزایر قناری

هتل پارکیو در جزایر قناری یکی از بهترین هتل های این جزیره می باشد. در هتل Parque Cristobal امکانات و خدمات بسیار عالی برای مسافرین در نظر گرفته شده است تا مسافرین بتوانند از مدت زمان حضور خود در جزایر قناری لذت ببرند. این هتل یک شرایط ایده آل و منحصر به فرد برای...

10 اسفند 1398

افروزی: غلامی به بازی های لیگ برتر می رسد

فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال گفت: درمان مسعود غلامی دو تا سه هفته طول می کشد و این بازیکن برای حضور در ادامه لیگ برتر والیبال، مسئله ای نخواهد داشت.

3 اسفند 1398

واکنش دامغانی به خبر جدایی اش از تیم والیبال فولاد سیرجان

به گزارش خبرنگاران، در چارچوب دیدارهای هفته دهم رقابت های لیگ برتر والیبال دو تیم فولاد سیرجان و خاتم اردکان رودر روی هم قرار خواهند گرفت اما در آستانه این بازی صحبت هایی مبنی بر اخراج محمدرضا دامغانی سرمربی تیم فولاد سیرجان مطرح شد.

26 دی 1398

ظریف: خط خوردنم از تیم ملی نه به دلیل اخلاقی بود نه فنی، برای تیم ملی از همه چیزم گذشتم

فرهاد ظریف، بازیکن سابق تیم ملی والیبال در برنامه سلام صبح به خیر حاضر شد و درباره شرایط تیم ملی والیبال صحبت کرد.

24 دی 1398