اولین تریلر سریال آخرین بازمانده از ما منتشر شد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، شبکه اچ بی او تریلر جدیدی از سریال اقتباسی آخرین بازمانده از ما که بر اساس بازی ویدئویی لست آو آس توسعه داده شده است، منتشر نموده است. این اولین تریلر رسمی و بزرگ بازی به شمار میرود. قبل از این در قالب یک تیزر تبلیغاتی که در آن سریال ها مختلف اچ بی او نشان داده شده بود، صحنه هایی از این سریال را دیده بودیم.

اولین تریلر سریال آخرین بازمانده از ما منتشر شد

این تریلر چهره ها و صحنه های آشنایی را به تصویر کشید و ایده خوبی از راستا این سریال که بر اساس داستان بازی ساخته استودیو ناتی داگ فراوری شده است، نشان داد. قطعاً پدرو پاسکال در نقش جوئل و بِلا رمزی در نقش الی مرکز اصلی توجه این تریلر بوده اند. این دو شخصیت هسته اصلی داستان بازی لست آو آس را هم شکل می دهند و ما لحظه آشنای زیادی را با آن ها در کنار آن ها دیده ایم. جوئل خشن و سرسخت به نظر می رسد و الی یاد می گیرد که در دنیای خشن اطراف خود چگونه رشد کند و زنده بماند.

ما بعلاوه در این تریلر تعداد زیادی از شخصیت ها و بازیگران دیگر را می بینیم. در این تریلر مرل دندریج (Merle Dandridge) در نقش مارلین (Marlene)، نیک آفرمن (Nick Offerman) در نقش بیل (Bill)، نیکو پارکر (Nico Parker) در نقش دختر جوئل یعنی سارا (Sarah) و استورم راید (Storm Reid) در نقش رایلی (Riley) حضور داشتند. شخصیت رایلی یکی از شخصیت هایی است که در بسته الحاقی بازی لست آو آس یعنی بسته الحاقی Left Behind حضور داشت. این یعنی سریال وقایع بسته الحاقی بازی را هم به صورت کامل پوشش خواهد داد. البته، این جای تعجبی ندارد چراکه وقایع آن بسته الحاقی در شخصیت پردازی الی نقش مهمی را ایفا می نماید و حضور آن مهم است.

تا به امروز این طولانی ترین تریلری است که از این سریال آخرین بازمانده از ما منتشر شده است و جالب اینجاست که تریلر به صراحت سفر جاده ای جوئل و الی را نشان نمی دهد.

برخلاف بسیاری از اقتباس های سینمایی و تلویزیونی که بر اساس بازی های ویدئویی صورت گرفته است و غالباً نتیجه ناامیدکننده ای داشتند، این تریلر تا حدی ما را به این اثر امیدوارتر می نماید. در جریان این تریلر تاریخ عرضه دقیق سریال آخرین بازمانده از ما اعلام نشد اما در سرانجام تأیید شد که این سریال در سال 2023 پخش خواهد شد. انتظار می رود که پخش این سریال در نیمه اول 2023 انجام گردد.

بازی لست آو آس ابتدا در سال 2013 برای کنسول پلی استیشن 3 منتشر شد و پس از آن در سال 2014 نسخه ریمستر آن برای پلی استیشن 4 منتشر شد. مدتی پیش هم نسخه بازسازی کامل و امروزی این اثر برای کنسول پلی استیشن 5 به انتشار رسید که پیشرفت های گرافیکی زیادی در آن دیده می گردد. این نسخه قرار است در تاریخ نامشخصی برای کامپیوترهای شخصی هم عرضه گردد.

منبع: Destructoid

منبع: دیجیکالا مگ

به "اولین تریلر سریال آخرین بازمانده از ما منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین تریلر سریال آخرین بازمانده از ما منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید