بهره برداری از سیل بند تازه یزد تا 2 ماه آینده

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، معاون خدمات شهری منطقه سه شهرداری یزد گفت: احداث سیل بند های نو در یزد60 درصد پیشرفت داشته است و تا 2 ماه آینده به بهره برداری می رسد.

بهره برداری از سیل بند تازه یزد تا 2 ماه آینده

عبدالعلی صداقتی معاون خدمات شهری منطقه سه شهرداری یزد گفت: سال جاری استان یزد با دو سیل بزرگ روبرو بود که در هر دو مورد، منطقه سه شهرداری یزد با شدت بسیار بیشتری درگیر ورود آب بود.

او اضافه نمود: با توجه به اینکه این منطقه به صورت مستقیم در راستا ورودی آب قرار داشت، سیل در نقاط مختلف این منطقه با خسارت های گسترده ای همراه بوده است.

معاون خدمات شهری منطقه سه شهرداری یزد اعلام کرد: شهرداری یزد فعالیت های مختلفی را در دو حوزه جبران خسارات به وجود آمده و پیشگیری از خسارت در اتفاقات مشابه احتمالی آینده انجام داده است.

صداقتی ادامه داد: پس از وقوع سیل اردیبهشت و شدت بسیار بالای آن، تقویت سیل بند ها در دستور کار نهاده شد و همین موضوع سبب شد با وجود شدت بسیار بالای سیل مرداد، سیل بند ها هیچ آسیبی نبیند و علاوه بر آن سیل بند های تازه نیز در نقاط تعیین شده احداث گردد.

او گفت: یکی از سیل بند ها به وسیله نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ایجاد شده و مراحل عمرانی آن به سرانجام رسیده و سیل بندی که به وسیله شهرداری یزد در حال احداث است با 60 درصد پیشرفت فیزیکی تا دو ماه آینده به اتمام می رسد.

معاون خدمات شهری منطقه سه شهرداری یزد گفت: در سطح شهر نیز راستا های عبور سیل به صورت کامل شناسایی و جلسات متعددی با کارشناسان دانشگاه، نظام مهندسی و شهرداری برگزار شده است که در مدت زمان کوتاهی طرح های ارائه شده در این نشست ها به مرحله اجرا می رسد.

وبلاگ ساعت زنانه یزد یزد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بهره برداری از سیل بند تازه یزد تا 2 ماه آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از سیل بند تازه یزد تا 2 ماه آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید