خرمگاه: گل خوردن در دقیقه 92 بچگانه است، کادر فنی تقصیر دارد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: کوشش کردیم نتیجه دلخواه مان را کسب کنیم، ولی در دقیقه 92 یک غفلت باعث شد گل بخوریم.

خرمگاه: گل خوردن در دقیقه 92 بچگانه است، کادر فنی تقصیر دارد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، محمد خرمگاه در نشست خبری بعد از ملاقات صنعت نفت با ذوب آهن گفت: اول باید به تیم ذوب آهن تبریک بگویم. ما می دانستیم این تیم به لحاظ بدنی خیلی از ما جلوتر است، اما کوشش کردیم نتیجه دلخواه مان را کسب کنیم، ولی در دقیقه 92 یک غفلت باعث شد گل بخوریم. پیش بینی هم می کردیم که بچه های مان به علت خستگی این اشتباه را انجام دهند. به بچه ها هم تأکید کردیم که اگر اشتباه نکنیم گل نمی خوریم، ولی متأسفانه یکی دو نفر از بچه ها می توانستند با تجربه تر عمل نمایند.

وی ادامه داد: مقصر کادرفنی است که نتوانست بچه ها را بیشتر توجیه کند. وقتی تیم می بازد، از نظر ما هم تیم باخته است. امیدوارم در سه ، چهار روز به جای مانده برای بازی با تراکتور شرایط بهتری را رقم بزنیم. از بزرگترها انتظار داشتیم که جوان ترها را مطلع نمایند. دقیقه 92 گل خوردن مقداری بچگانه بود. خیلی خوب بازی را کنترل کردیم، فقط امیدوارم در بازی های بعد بچه ها باهوش تر باشند و بتوانیم نتیجه دلخواه را بگیریم. به بچه ها خسته نباشید می گویم. امیدوارم منصوریان هم زودتر به جمع ما اضافه شود. کمی راهنمایی از راه دور برای او و ما سخت است.

مربی صنعت نفت در خصوص مسائل اقتصادی باشگاه و اینکه چه برنامه ای برای بازی با ذوب آهن داشته اند گفت: من در خصوص مسائل فنی حرف می زنم و به خودم اجازه نمی دهم در خصوص مسائل اقتصادی صحبت کنم. شرایط بدنسازی و آماده سازی ما خوب نبوده و خودمان شرایط مان را می دانستیم. استراتژی ما به خاطر شرایط بدنی این بود که بازی را کنترل و از اشتباهات حریف استفاده کنیم. تا دقیقه 92 هم پیروز بودیم ولی ذوب آهن روی یک اشتباه برنده شد.

خرمگاه در واکنش به این پرسش که اگر چند بازیکن زودتر تعویض می شدند به این تیم یاری می شد، مطرح نمود: این اگر، اگرها را باید برای بازی بعد بگذاریم تا این اشتباهات را تکرار نکنیم. این اشتباه هم برای کادرفنی است که نتوانست خوب کچ کند و در مرحله بعد هم این اشتباهات برای بازیکنان با تجربه تیم است که در تیم یک لیدر هستند. انتظار داریم در زمین این لیدر بودن را داشته باشند. اعتقاد داریم بازی به بازی بهتر خواهیم شد. به لحاظ تاکتیکی و بدنی عقب هستیم ولی هیچ بهانه ای نمی آوریم. شرمسار طرفداران هستیم. فوتبال را باختیم و بهانه نمی آوریم. دست مان را روی زانوهای مان می گذاریم و مطمئن باشید فوتبالی که مدنظر آبادان است را بازی خواهیم کرد.

وی در خصوص اینکه چه برنامه ای برای خط هافبک تیمش دارد که به نظر می رسد مشکل دارد، گفت: همه اینها به آمادگی بدنی برمی شود. شروین بزرگ برای ما یک بازیکن کلیدی است، اما وقتی تعویض شد روی نیمکت حالت تهوع گرفت. این نشان می دهد ما به لحاظ بدنی خیلی عقب هستیم. این موضوع به ما خیلی لطمه می زند. ما بهانه نمی آوریم ولی واقعیت را می گوییم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خرمگاه: گل خوردن در دقیقه 92 بچگانه است، کادر فنی تقصیر دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرمگاه: گل خوردن در دقیقه 92 بچگانه است، کادر فنی تقصیر دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید