صدری: رادوشوویچ حرمت 40 میلیون طرفدار پرسپولیس را زیر پا گذاشت

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، سرپرست مدیرعاملی سابق پرسپولیس گفت: رادوشوویچ حرمت 40 میلیون طرفدار پرسپولیس را زیر پا گذاشت و خود سرانه از باشگاه جدا شد.

صدری: رادوشوویچ حرمت 40 میلیون طرفدار پرسپولیس را زیر پا گذاشت

وبلاگ ساعت زنانه - بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان سابق پرسپولیس به علت اختلاف نظر با مجید صدری سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس تصمیم گرفت بعد از 6 سال حضور در پرسپولیس از این تیم جدا گردد. رادوشوویچ بعد از جدایی از پرسپولیس اذعان کرد که صدری باعث جدایی او از این باشگاه شد و حتی زمانی که او می خواست راجع به قراردادش با سرپرست باشگاه پرسپولیس صحبت کند، صدری او را به دفتر خود راه نداد.

مجید صدری سرپرست مدیرعاملی سابق پرسپولیس گفت: متاسفانه رادوشوویچ همه نکات را بیان نکرد. ما در نوع قرارداد او اعتراض داریم. در زمان انصاری فرد قراردادی که با رادوشوویچ بسته شد مبلغ پولی که او دریافت می کرد از گلر اول ما یعنی حامد لک بیشتر بود. زمانی که سمیعی مدیرعامل باشگاه بود، رادوشوویچ 4 مرتبه از تیم قهر کرد. روز آخری هم که او به دفتر من آمد باز هم کوتاه آمدیم و به او گفتم که الان 50 هزار یورو پرداخت می کنیم و 30 هزار یورو دیگر هم تا 2 هفته دیگر پرداخت خواهد شد. متاسفانه رادوشوویچ بدون اطلاع دادن به کادر فنی از باشگاه رفت. ما بعد از این موضوع بار ها به او نامه زدیم که به ایران بیاید، اما قبول نکرد. به هر حال رادوشوویچ حرمت 40 میلیون طرفدار پرسپولیس را زیر پا گذاشت و خود سرانه از باشگاه جدا شد.

بیشتر بخوانید

  • جابجایی فوتبال ایران - 4 بهمن
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "صدری: رادوشوویچ حرمت 40 میلیون طرفدار پرسپولیس را زیر پا گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدری: رادوشوویچ حرمت 40 میلیون طرفدار پرسپولیس را زیر پا گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید