ناراحتی فرهاد مجیدی از یک مورد پس از پیروزی استقلال

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، فرهاد مجیدی پس از فزونی 3 بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل نساجی مازندران در هفته بیست ونهم لیگ برتر گفت: قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم، خیلی خوشحالم که در خدمت مردم قائمشهر هستم، مردمانی بسیار خوب و بامحبت و همشهری های پدرم. بازی خوبی بود و هر دو تیم تلاش زیادی کردند. ما در هر دو نیمه تیم برتر زمین بودیم و توانستیم به سه گل دست پیدا کنیم. نساجی تیم خوبی داشت و خیلی خوشحالم این تیم در لیگ برتر ماند. امیدوارم یک چمن در شأن مردم قائمشهر برای زمین ورزشگاه وطنی فراهم آید و امکانش تأمین شود تا نساجی از بازی های خانگی اش نهایت استفاده را ببرد.

ناراحتی فرهاد مجیدی از یک مورد پس از پیروزی استقلال

وی از اظهارنظر در مورد مسائل مدیریتی باشگاه استقلال در سال های اخیر خودداری کرد و گفت: اگر در رابطه با بازی صحبتی دارید، در خدمت شما هستم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به حضور تیمش در قائمشهر گفت: شب گذشته دیر وقت به قائمشهر رسیدیم. خیلی دوست داشتم با اعضای تیم بر سر مزار نادر دست نشان مرد بزرگ و اسطوره قائمشهر می رفتیم. البته از همین جا به خانواده او تسلیت می گویم. در اسرع وقت، فرزاد مجیدی به نمایندگی از من و بازیکنان بر سر مزار نادر دست نشان حضور خواهد یافت.

مجیدی درباره عدم حضور تماشاگران تیم ها در ورزشگاه ها به خصوص تماشاگران نساجی گفت: این موضوع نه تنها برای نساجی و استقلال، بلکه برای همه تیم ها هست. هر تیمی با حضور تماشاگرانش انگیزه پیدا می کند. در استقلال بدشانسی من است که نتوانستم بعد از آمدنم در حضور تماشاگران بازی کنیم. برای همه تیم ها حضور تماشاگران یک امتیاز مثبت است. نساجی از رجحانن تماشاگرانی را دارد که در عمرم دیده ام. آنها وحشتناک تیم شان را دوست دارند و باید تیم مردمی نساجی تقویت شود. رضا حدادیان زحمت کشیده و از این باشگاه حمایت کرده است، اما این تیم باید زمینی در حد یک تیم لیگ رجحان داشته باشد.

منبع: فرارو

به "ناراحتی فرهاد مجیدی از یک مورد پس از پیروزی استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناراحتی فرهاد مجیدی از یک مورد پس از پیروزی استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید