پرسپولیس در پی دو بازیکن نو، علیپور در فهرست یحیی نیست!

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با وجود جذب دو بازیکن تاجیکستانی هنوز پیروز به استفاده از آنها در ترکیب پرسپولیس نشده است. منوچهر صفروف و وحدت هنانوف با وجود گذشت 10 روز از حضور در تهران هنوز مجوز بازی کردن برای این تیم به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی از سوی فیفا را پیدا نکرده اند.

پرسپولیس در پی دو بازیکن نو، علیپور در فهرست یحیی نیست!

از سوی دیگر سرمربی پرسپولیس منتظر اتمام دوران محرومیت باشگاه به دلیل عدم پرداخت کامل مطالبات گابریل کالدرون و خواکین است تا بتواند بازیکن خارجی دیگری را به جمع سرخپوشان اضافه کند.

سرخ ها که دو جای خالی در لیست بزرگسالان خود دارند می توانند پس از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی اقدام به جذب بازیکنان نو دیگری هم کنند. همین موضوع باعث شد تا پس از تمایل علی علیپور در گفتگوی تلویزیونی برای بازگشت به پرسپولیس شایعاتی درباره بازگشت آقای گل پیشین این تیم شنیده شود.

این در حالی است که یحیی گل محمدی نه تنها نام علی علیپور را برای مذاکره با باشگاه اعلام نکرده است بلکه فعلاً نام هیچ گزینه دیگری را نیز به باشگاه نداده است. او منتظر باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی است تا بتواند پس از آن درباره جذب بازیکن مدنظر خود با مجید صدری سرپرست فعلی باشگاه جلسه بگذارد.

علی علیپور برای پیوستن به پرسپولیس چاره ای جز فسخ قرارداد با ماریتیمو پرتغال ندارد تا بتواند با پرسپولیس قرارداد امضا کند. علیپور برای فسخ این قرارداد باید مبلغ بسیار بالایی را به باشگاه پرتغالی پرداخت کند که بعید است این بازیکن یا باشگاه پرسپولیس توان پرداخت آن را داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرسپولیس در پی دو بازیکن نو، علیپور در فهرست یحیی نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس در پی دو بازیکن نو، علیپور در فهرست یحیی نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید