پرسپولیس در لاک دفاعی فرو رفته، لوکادیا از سوی هافبک ها تغذیه نمی گردد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سرخپوشان در ملاقات با تیم مس رفسنجان بازی محتاطانه را در دستورکار قرار دادند، اما این شیوه بازی باید تغییر کند.

پرسپولیس در لاک دفاعی فرو رفته، لوکادیا از سوی هافبک ها تغذیه نمی گردد

حمید درخشان پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ساعت زنانه درباره برد سرخپوشان برابر تیم مس رفسنجان اظهار کرد: به نظرم نیمه اول بازی بهتر از نیمه دوم بود. تیم پرسپولیس در نیمه دوم محتاط بازی کرد و احتیاط کرد تا گل خود را حفظ کند. بازیکنان با سرعت بالا و با تمام توان بازی نمی کردند. به هر حال همین موضوع باعث شد که فشار روی دروازه پرسپولیس زیاد باشد و هر لحظه ممکن بود که گل بخورد.

او ادامه داد: بازی محتاطانه را پرسپولیسی ها در دستور کار قرار داده بودند و در لاک دفاعی فرو رفتند. متاسفانه سرخپوشان فرصتی در نیمه دوم خلق نکردند و این اتفاق خوبی نبود. البته آن ها توانستند 3 امتیاز را بگیرند، اما این شیوه بازی کردن باید تغییر کند. پرسپولیسی ها باید نیمه دوم هم فوتبال رو به جلو بازی نمایند و مالکیت توپ را بیشتر در اختیار داشته باشند تا با شایستگی پیروز شوند.

درخشان درباره اولین شکست تیم مس رفسنجان در لیگ بیست ودوم فوتبال گفت: مس تیم خوبی است و حتی این تیم در نیمه دوم بازی بهتری نسبت به پرسپولیس انجام داد. البته تیمی که تنها 8 بازی شکست نخورده کار چندانی انجام نداده است، بلکه اگر بتواند 20 هفته نبازد در آن صورت کار بزرگی انجام داده است.

او درباره نخستین بازی شیخ دیاباته در تیم پرسپولیس گفت: به نظرم در نیمه دوم موقعیت چندانی نصیب دیاباته نشد و فقط توپ های بلند ارسال می شد که او با ضربه سر می زد. به نظرم دیاباته باید زمان زیادی بازی کند تا بتواند توانایی خود را نشان بدهد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد لوکادیا مهاجم سرخپوشان بیان نمود: کلاس فوتبال این بازیکن بالاست، اما هافبک ها باید به خوبی او را تغذیه نمایند تا گل بزند.

درخشان درباره عملکرد ملی پوشان پرسپولیس بعد از بازی های محبت آمیز ضعیف بوده است، گفت: به نظرم همه بازیکنان پرسپولیس دچار توقف شدند و فقط ملی پوشان روندشان متوقف نشده است.

او درباره اینکه حضور 2، 3 روزه بازیکنان پرسپولیس در اردوی تیم ملی تاثیری بر عملکردشان می گذارد، گفت: به نظرم این موضوع نمی تواند تاثیرگذار باشد و شرایط بازیکنان با حضور در اردوی تیم ملی هم بهتر می گردد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه پرسپولیس می تواند قهرمان گردد، اظهار کرد: بازی های زیادی مانده است و اکنون زود است که درباره قهرمانی صحبت کنیم.

وبلاگ ساعت زنانه ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پرسپولیس در لاک دفاعی فرو رفته، لوکادیا از سوی هافبک ها تغذیه نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس در لاک دفاعی فرو رفته، لوکادیا از سوی هافبک ها تغذیه نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید