کلوپ: می توانستیم پیروزی آسان تری را مقابل واتفورد کسب کنیم ، در هر بازی داریم یکی از بازیکنان مان را از دست می دهیم

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، سرمربی تیم فوتبال لیورپول از استقامتی که شاگردانش برای کسب پیروزی خانگی مقابل قعرنشین جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس به کار گرفتند، تمجید به عمل آورد.

کلوپ: می توانستیم پیروزی آسان تری را مقابل واتفورد کسب کنیم ، در هر بازی داریم یکی از بازیکنان مان را از دست می دهیم

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، یورگن کلوپ در نشست خبری پس از برد 2 بر صفر امروز (شنبه) لیورپول مقابل واتفورد در هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس که قهرمانی نیم فصل قرمزپوشان مرسی ساید را مسجل کرد، به تمجید از روحیه شاگردانش پرداخت. لیورپول در این بازی ضعیف تر از حد انتظار ظاهر شد، اما در نهایت با دو گل محمد صلاح شانزدهمین پیروزی اش را در این فصل کسب کرد.

کلوپ گفت: مهمترین چیز در این مقطع از فصل استقامت داشتن است و این همان چیزی بود که در بازی امروز ما دیده شد. ما نسبت به حریف خود بازی های به مراتب بیشتری در این فصل انجام داده ایم، حریفی که با آرایشی جدید به میدان آمده بود و نایجل پیرسون هم نشان داد در مدت کوتاهی که سرمربی این تیم بوده است توانسته تأثیر فوق العاده ای روی این تیم بگذارد. این بازی به نظرم برای آنها یک قدم روبه جلو بود.

کلوپ با اعتراف به اینکه تیمش بهترین بازی خود را ارائه نکرده است، اضافه کرد: حریف موقعیت هایی برای گلزنی داشت، اما ما هم آلیسون را درون دروازه داشتیم. ما گل های مان را زدیم، اما جدا از این، بازی جنگنده ای هم ارائه کردیم. اما اگر می خواهید بدانید که آیا می توانستیم آسان تر از این ها بازی را ببریم باید بگویم که بله. اگر هوشمندانه تر بازی را مدیریت می کردیم و کمی بیشتر توپ را در زمین بازی می چرخاندیم، می توانستیم آسان تر برنده شویم. بازیکنان ما خسته نیستند، اما اینکه همواره بر بازی کنترل داشته باشید، خسته کننده است. به همین دلیل من احساس می کنم که گاهی اوقات هم ضروری است که خوب دفاع کنیم، چون همواره نمی گردد بی عیب و نقص حمله کرد.

کلوپ 52 ساله با اشاره به مصدومیت جورجینیو واینالدوم که در ابتدای بازی به دلیل مصدومیت مجبور به ترک میدان شد - آنهم در حالی سه شنبه شب در یک چهارم نهایی جام اتحادیه باید به مصاف استون ویلا برود و یک روز بعد در جام جهانی باشگاه ها در قطر به میدان خواهد رفت - تأکید کرد: در هر بازی ما داریم یک بازیکن را از دست می دهیم که این اتفاق جالبی نیست. این مشکل اصلی ماست. ما مسئله ای با برنامه بازی های مان نداریم، چون تقویم همین است، اما از دست دادن بازیکن در این شرایط اصلاً جالب نیست. با این حال چاره ای جز کنار آمدن با آن نداریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کلوپ: می توانستیم پیروزی آسان تری را مقابل واتفورد کسب کنیم ، در هر بازی داریم یکی از بازیکنان مان را از دست می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوپ: می توانستیم پیروزی آسان تری را مقابل واتفورد کسب کنیم ، در هر بازی داریم یکی از بازیکنان مان را از دست می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید