گراهام: ترامپ مصمم است مانع از استفاده ایران از نفت سوریه گردد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، سناتور جمهوری خواه ایالت کارولینای جنوبی روز یکشنبه گفت که رئیس جمهور آمریکا مصمم است که مانع از استفاده ایران از نفت سوریه گردد.

گراهام: ترامپ مصمم است مانع از استفاده ایران از نفت سوریه گردد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ساعت زنانه، لیندسی گراهام سناتور جمهوری خواه ایالت کارولینای جنوبی روز یکشنبه با اشاره به کشته شدن ابوبکر البغدادی در عملیات هوایی ارتش آمریکا در ادلب سوریه ادعا کر که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا سازمان داعش را ویران نموده است.

وی در ادامه گفت: کشته شدن البغدادی قواعد بازی علیه تروریسم را تغییر خواهد داد، اما تروریسم هنوز به انتها نرسیده است.

رسانه های آمریکایی بامداد روز یکشنبه از کشته شدن البغدادی در عملیات ویژه ارتش آمریکا در ادلب سوریه اطلاع دادند و ترامپ نیز عصر همین روز در کنفرانس خبری در کاخ سفید به طور رسمی کشته شدن سرنموده داعش را خاطرنشان کرد.

گراهام همچنین اضافه نمود: ترامپ مصمم است که مانع از استفاده ایران از نفت سوریه گردد.

پیش تر نیز این سناتور جمهوری خواه از کوشش مقام های نظامی این کشور برای تدوین طرحی جهت آنچه به ادعای او محافظت از نفت در سوریه خوانده شده اطلاع داده است.

پس از آن وزارت دفاع آمریکا روز آدینه از قصد خود برای ارسال تجهیزات نظامی بیشتر به سوریه با هدف ادعایی محافظت از نفت در این کشور اطلاع داد.

یک مقام آمریکایی مطلع به تصمیم گیری ها در مورد سوریه گفته است که نظامیان آمریکا در پایگاه های نزدیک به میادین نفتی دیرالزور مستقر خواهند شد.

ترامپ در سخنرانی روز چهارشنبه خود گفت: ما از نفت محافظت نموده ایم و بنابراین، شمار کمی از نیرو های آمریکایی در مناطقی که در آن ها نفت وجود دارند باقی خواهند ماند و ما از این مناطق حراست خواهیم کرد و در آینده تصمیم می گیریم که با آن چکار کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "گراهام: ترامپ مصمم است مانع از استفاده ایران از نفت سوریه گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گراهام: ترامپ مصمم است مانع از استفاده ایران از نفت سوریه گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید