آیا در 5 ثانیه می توانید صاحب گربه را تشخیص دهید؟

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، همانطور که می دانید حل معما ها و بازی های فکری نه تنها راهی عالی برای سرگرمی و از بین بردن خستگی شما است بلکه به تقویت مهارت ادراک بینایی و قدرت ذهنی شما نیز یاری می نماید. به قولی هم فال و هم دیدن! اگر دوست دارید از فواید حل بازی های فکری و تست های هوش استفاده کنید، حتما سری به بخش سرگرمی و سرگرمی خبرنامه بزنید. مطمئن شوید که پشیمان نخواهید شد!

آیا در 5 ثانیه می توانید صاحب گربه را تشخیص دهید؟

آزمون شناسایی صاحب گربه

خوب حالا که تصمیم گرفته اید آزمون شناسایی صاحب گربه را حل کنید، به این سوال جواب دهید که گربه مال کدام یکی از این دختران است؟ دختر سمت راست با آن مو های قرمز با تیشرت سفید که عکس یک گربه روی آن طراحی شده یا دختر سمت چپی که مو های نارنجی و پیراهن سبز دارد؟ ظاهرا هر دو نفر هم شاکی هستند.

همانطور که از تصویر پیدا است، آن گربه ملوسی که بغل دختر مو طلایی قرار گرفته است، گمشده و حالا این دو دختر مدعی هستند که گربه مال آن ها است.

از چشمان دختر مو طلایی پیدا است که چقدر مضطرب است، زیرا دو دختر سعی دارند با گفتن این که این گربه مال آن ها است آن را از دختر وسطی بگیرند. اما واقعا چه کسی صاحب اصلی گربه است؟

استفاده از قدرت فکری و مهارت بینایی

برای پیدا کردن صاحبه اصلی گربه، سعی کنید از هوش خود بهره ببرید. با دقت بیشتر به تصویر نگاه کنید، حتما سرنخی وجود دارد که می تواند به شما در پیدا کردن صاحب گربه یاری کند.

سرنخ تصویر

وقت آن است که توانایی های تفکر انتقادی و دقت چشمان تان را با حل آزمون شناسایی صاحب گربه آزمایش کنید. در دنیای دیجیتالی امروز، نوآوری ها در حال افزایش است، اما آنچه بتواند به سلامت مغز شما یاری کند، کاهش یافته است. اکنون با فراهم شدن آسانی بیشتر، کمتر کسی به خودش زحمت می دهد تا فکر و فکرش را مشغول کار کنید، زیرا هرآنچه را بخواهند با یک کلیک از دنیای بزرگ اینترنت به دست می آورند.

همه این ها را گفتیم تا به شما بگوییم زمانی را حتما به تقویت قدرت فکری تان اختصاص دهید تا کمتر دچار زوال عقل و آلزایمر شوید.

حالا دوباره بیایید سعی کنیم صاحب اصلی گربه را پیدا کنیم. همانطور که در بالا ذکر کردیم، شما تنها 5 ثانیه زمان برای حل این آزمون دارید. شاید به نظر سخت به نظر برسد، اما خیلی ساده است، زیرا کافی است جزء به جزء تصویر را از نظر بگذارنید و کمی هم فکرتان فشار بیاورید. خیلی زود به جواب خواهید رسید.

زمان شما برای حل آزمون شناسایی صاحب گربه از حالا آغاز شد!

5

4

3

عجله کنید!

2

1

زمان شما به خاتمه رسید!

پاسخ آزمون شناسایی صاحب گربه

خوب رسیدیم به نقطه ای حساس! آیا پیروز به شناسایی صاحب گربه شدید؟

اگر پاسخ شما مثبت است، به شما تبریک می گوییم. شما جزء معدود افرادی هستید که توانسته اید، صاحب اصلی گربه را شناسایی کنید. اما اگر هنوز در پی آن می گشت، بیایید با هم آن را مشاهده کنیم.

برای درک بهتر شما ما دور دختری که صاحب گربه است دایره کشیده ایم، می توانید در تصویر زیر مشاهده اش کنید:

صاحب گربه دختر سمت چپی است، زیرا اگر متوجه شده باشید، پنجه گربه زیر لباس او خش انداخته است.

منبع:خبرفوری

منبع: فرارو

به "آیا در 5 ثانیه می توانید صاحب گربه را تشخیص دهید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا در 5 ثانیه می توانید صاحب گربه را تشخیص دهید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید