اخراج مهران مدیری و احسان علیخانی از تلویزیون!

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، اگرچه مدیران شبکه سه سیما ترجیح دادند در برابر این اخبار نیز سکوت پیشه نمایند و شفاف سازی انجام ندهند، اما محمدرضا خوشرو مدیر شبکه نسیم سیما به این ماجرا پاسخ داد.

اخراج مهران مدیری و احسان علیخانی از تلویزیون!

در روز های گذشته، اخباری از کنار گذاشته شدن احتمالی سه مجری شاخص رسانه ملی شنیده شده که به نظر می رسد چندان دور از واقعیت نیست.

بر اساس ادعایی که فیلم نیوز 18 خردادماه مطرح نمود، ظاهرا مدیران تازه صداوسیما قصد دارند مهران مدیری، رضا رشیدپور و احسان علیخانی را از دایره مجریان و برنامه سازان تلویزیون حذف نمایند و برنامه های آن ها را با مجریانی دیگر روی آنتن ببرند.

اگرچه مدیران شبکه سه سیما ترجیح دادند در برابر این اخبار نیز سکوت پیشه نمایند و شفاف سازی انجام ندهند، اما محمدرضا خوشرو مدیر شبکه نسیم سیما به این ماجرا پاسخ داد.

ظهر دیروز مصاحبه ای از خوشرو در خبرگزاری تسنیم منتشر شد که در آن، از وی درباره کنار گذاشتن مهران مدیری و تعطیلی خندوانه سؤال شده بود.

او با وجود این که پرسش درباره تغییر مجری دورهمی، صریح بود، اما این اتفاق را تکذیب نکرد. خوشرو بعلاوه ادامه پخش دو برند اصلی شبکه اش را با ارتقای فرم و محتوا تأیید کرد، اما درباره حذف احتمالی مهران مدیری از اجرای دورهمی، اظهارنظر نکرد.

این اظهارنظر مشابه واکنشی است که خوشرو 2 ماه پیش درباره تغییر مجری کتاب باز در مصاحبه با ایسنا مطرح نمود. او در آن موقع نیز دقیقا عبارت ارتقای فرم و محتوا را به کار برد، اما استفاده نکردن از حضور سروش صحت را تکذیب نکرد؛ صحبتی که تأیید تلویحی ادامه کتاب باز بدون صحت تعبیر شد.

در هر دو مورد، به نظر می رسد اگر قرار بر حفظ مجری کتاب باز و دورهمی بود، مدیر شبکه نسیم، اخبار تغییر آن ها را به صراحت تکذیب می کرد، اما تأکید بر حفظ برنامه، بدون اظهارنظر درباره مجری، شائبه تغییرات را تقویت می نماید.

منبع: خراسان

منبع: فرادید

به "اخراج مهران مدیری و احسان علیخانی از تلویزیون!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخراج مهران مدیری و احسان علیخانی از تلویزیون!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید