اردوغان در ازمیر: شاهد وفور نعمت خواهید بود!

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، رئیس جمهور ترکیه خطاب به مردم کشورش گفت: شرکت های مان درآمد بیشتری کسب و کارکنان دستمزد بهتری دریافت خواهند کرد، از این به بعد شاهد وفور نعمت خواهید بود.

اردوغان در ازمیر: شاهد وفور نعمت خواهید بود!

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، به نقل از آناتولی، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه طی سخنانی در مراسم بهره برداری از 96 پروژه مختلف در استان ازمیر گفت: 19 سال است که برای این سیاست اقتصادی برنامه ریزی می کنیم. دیگر وارد مرحله ای شده ایم که بیماری های مزمن اقتصاد کشورمان را کاهش نداده بلکه درمان خواهیم کرد.

اردوغان شرح داد: نگران نباشید، شرکت های مان درآمد بیشتری کسب و کارکنان دستمزد بهتری دریافت خواهند کرد، از این به بعد شاهد وفور نعمت خواهید بود.

وی با بیان اینکه میزان ذخایر ارزی کشور طی 19 سال گذشته از 27.5 میلیارد دلار به 127 میلیارد دلار افزایش یافته است، افزود: هر کاری انجام دهند، قادر نخواهند بود ما را از این برنامه اقتصادی مبتنی بر تولید، استخدام و تعادل فعلی باز دارند.

اردوغان متذکر شد: این نرخ ها کاهش خواهد یافت. اجازه نخواهیم داد مردم و کشاورزانمان به دلیل نرخ بهره بالا مورد ظلم قرار گیرند. تنها هدف ما حفاظت از کار، سفره و آینده مردم کشورمان است.

311311

منبع: خبرآنلاین

به "اردوغان در ازمیر: شاهد وفور نعمت خواهید بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردوغان در ازمیر: شاهد وفور نعمت خواهید بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید