اخبار سیاسی

نبیه بری بر لزوم تشکیل هرچه سریعتر دولت جدید لبنان تأکید کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از لبنان 24، نبیه بری رئیس مجلس لبنان سخنانی را در مورد فرایند تشکیل کابینه جدید عنوان کرد. وی گفت: متأسفانه اوضاع کنونی مناسب نیست و معلوم نیست چه زمانی از این تونل خارج می شویم.

30 دی 1399

بیانیه پایانی دوازدهمین نشست وزارتی اوپک و غیر اوپک

دوازدهمین نشست وزیران نفت و انرژی کشورهای تولیدکننده عضو و غیرعضو اوپک شامگاه پنجشنبه (13 آذرماه) با صدور بیانیه ای به کار خود انتها داد.

11 دی 1399

معاون وزیر بهداشت قرنطینه دانشگاهی برای دانشجویان علوم پزشکی مبتلا به کرونا را ابلاغ کرد

معاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ کرد: سفر دانشجویان علوم پزشکی ساکن خوابگاه که تست کرونا آن ها مثبت شده است، ممنوع است و باید در قرنطینه بمانند.

8 دی 1399

تالاب های لرستان، از نجات منابع طبیعی تا رونق گردشگری

تالاب ها به عنوان غنی ترین اکوسیستم های طبیعی در حفاظت از تنوع زیستی و رفاه جامعه بشری اهمیت بسیاری دارند تا حدی که گفته می شود ارزش اکولوژیکی آن ها بیش از جنگل و اراضی کشاورزی است.

3 دی 1399

مجله فرانسوی: کلید حل بحران بین کشورهای عرب حوزه خلیج فارس در دست آمریکاست

مجله فرانسوی ماریان گزارش داد، کلید حل بحران میان کشورهای عرب حوزه خلیج فارس که از سال 2017 و در هنگام به قدرت رسیدن دونالد ترامپ آغاز شد، در دست واشنگتن است.

29 آذر 1399

روایت معزی از پروژه های سیاسی برای قرار دادن روحانی مقابل مردم

معاون دفتر رئیس جمهوری به بیان روایتی از بعضی کوشش ها برای برای قرار دادن روحانی مقابل مردم پرداخت.

25 آذر 1399

ظریف با همتای شیلیایی خود در بولیوی دیدار کرد

وزیر امور خارجه کشورمان در حاشیه مراسم تحلیف رییس جمهور جدید بولیوی با وزیر امور خارجه شیلی دیدار کرد.

20 آذر 1399

وزیر نفت به پرسش های نمایندگان مجلس پاسخ داد

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: وزیر نفت با حضور در این کمیسیون به پرسش های نمایندگان پاسخ داد که بعضی از پاسخ های وزیر قانع شدند و مقرر شد تعدادی از نمایندگان نیز پرسش های خود را در زمان دیگر پیگیری نمایند.

18 آذر 1399

4 نظامی آمریکا در سوریه کشته شدند

رسانه های سوریه از کشته شدن چهار نظامی آمریکا بر اثر انفجار بمب در استان دیرالزور سوریه خبر دادند.

17 آذر 1399

انتخابات کمیته ملی پارالمپیک به سال آینده موکول شد

به گزارش خبرنگاران، نوزدهمین مجمع عمومی کمیته ملی پارالمپیک در حالی هفتم آبان ماه برگزار گشت که پاندمی کرونا باعث حذف یکی از مهمترین دستورالعمل های این جلسه شد.

15 آذر 1399

دستگاه های اجرایی پرداخت دیون و مطالبات پیمانکاران را در اولویت قرار دهند

شصت دومین نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان سمنان برگزار گشت. رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان در این نشست گفت: امروز نیاز به یک انسجام و هماهنگی در کل کشور و همگرایی در استان برای کاهش مسائل اقتصادی، تولید، صنعت و تجارت داریم.

13 آذر 1399

ادامه جنگ در آن سوی مرز قفقاز

فریدون مجلسی تحلیلگر روابط بین الملل در یادداشتی در روزنامه شرق نوشت: نمی دانم چرا برخی از ادامه جنگ جمهوری آذربایجان و ارمنستان شگفت زده اند، گویی غافلگیر شده باشند. جمهوری آذربایجان پس از استقلال از شوروی، مانند همه کشور های نوزاد، با ناسیونالیسم...

3 آذر 1399

جلوی سقوط قیمت نفت را به موقع می گیریم

کمیته نظارتی مشترک وزیران اوپک و غیراوپک با اذعان به کندی فرایند احیای بازار نفت، وعده داد در جلوگیری از ریزش قیمتهای نفت، به موقع اقدام خواهد کرد.

27 آبان 1399

خبرنگاران شوتی ها مولود خلا قانون و نبود شغل

گناوه - خبرنگاران - شوتی واژه ای که برای مردم استان های جنوبی بویژه ساکنان حاشیه جاده ها، رانندگان و ساحل نشینان آشنا است و در یک دهه اخیر کمتر کسی دیده می شود که با حرکت های خطر آفرین این خودروهای سر پایین و ته بالا در راه ها و معابر بنادر حاشیه خلیج فارس...

26 آبان 1399

تقاضای معاون وزیر کشور برای جلب رضایت بیشتر مردم

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: با اعتمادسازی و جلب رضایت عمومی بیشتر مردم، انتخاباتی در شأن جمهوری اسلامی ایران برگزار کنیم.

24 آبان 1399

شکرچی زاده: یک ششم یارانه انرژی جهان را پرداخت می کنیم

رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و ساختمان گفت: در حالی که یک درصد جمعیت دنیا را داریم، اما یک ششم یارانه انرژی دنیا معادل 17 درصد این سوبسید در ایران پرداخت می شود.

24 آبان 1399

آقای روحانی! بعد از 7 ماه شما هم با رعایت پروتکل به جامعه بیایید

رئیس جمهور ما در هفت ماه گذشته که کرونا در کشور شایع شده خود را در یک محفظه شیشه ای قرار داده و به هیچ وجه از داخل اتاق ریاست جمهوری و منزل خودشان خارج نشده و همه دیدار ها و دیدار ها در این مکان صورت گرفته است.

21 آبان 1399

توئیت های رگباری ترامپ از بیمارستان

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به رغم بستری شدن در بیمارستان در پی ابتلا به ویروس کرونا، از روز دوشنبه مبارزات انتخاباتی خود را با انتشار پیام های توئیتری از سرگرفت.

18 آبان 1399

پاشینیان: تحت تهدید موجودیتی قرار داریم

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان امروز سه شنبه در سخنانی گفت: جامعه جهانی و سازمان های بین المللی اقدامات نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان را نادیده گرفته است.

14 آبان 1399

عراق، منع کامل تردد در ایام عید فطر برای مقابله با کرونا

مقامات عراقی به منظور مقابله با کرونا هرگونه تردد در ایام عید سعید فطر را ممنوع اعلام کردند.

10 آبان 1399
تعداد: (142)