افروزی: غلامی به بازی های لیگ برتر می رسد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال گفت: درمان مسعود غلامی دو تا سه هفته طول می کشد و این بازیکن برای حضور در ادامه لیگ برتر والیبال، مسئله ای نخواهد داشت.

افروزی: غلامی به بازی های لیگ برتر می رسد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سیامک افروزی درباره آخرین شرایط مصدومیت مسعود غلامی گفت: نتیجه MRI این بازیکن آمده است و خوشبختانه میزان مصدومیت زیاد نیست و غلامی تنها مسابقات انتخابی المپیک را از دست داده است.

وی با بیان این که درمان مصدومیت غلامی بین دو تا سه هفته طول می کشد، گفت: ادامه بازی های لیگ برتر والیبال، از روز یکشنبه 29 دی ماه آغاز می گردد و غلامی برای حضور در این مسابقات، مسئله ای نخواهد داشت.

فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال درباره شرایط دیگر بازیکنان تیم ملی گفت: شهرام محمودی و مرتضی شریفی دچار سرماخوردگی شدید شده اند و برای جلوگیری از سرایت به دیگر بازیکنان، محمودی و شریفی از کمپ جدا شدند.

وی درباره علی اصغر مجرد نیز گفت: این بازیکن دچار علائم سرماخوردگی بود و روز سه شنبه تمرینی کششی سبک انجام داد و با توجه به اینکه امروز (چهارشنبه) تیم ملی تمرین ندارد، این بازیکن زمان مناسب برای ریکاوری دارد و اگر مسئله ای نداشته باشد روز پنجشنبه در تمرینات حاضر می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "افروزی: غلامی به بازی های لیگ برتر می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افروزی: غلامی به بازی های لیگ برتر می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید