کشتی در صندلی دوم فدراسیون های بین المللی المپیک ایستاد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه و به نقل از فدراسیون کشتی، اتحادیه جهانی کشتی در ارزشیابی که توسط انجمن فدراسیون های بین المللی بازیهای المپیک تابستانی (ASOIF) اجرا شده، از منظر مدیریت صحیح فدراسیون های بین المللی در کنار فدراسیون های ورزشهایی چون بسکتبال و دوومیدانی و ... پیروز به احراز صندلی دوم شد.

کشتی در صندلی دوم فدراسیون های بین المللی المپیک ایستاد

این گزارش نتیجه ارزیابی ASOIF پیرامون اصول مهم مدیریتی مربوط به نوع اداره فدراسیون های بین المللی می باشد که هر کدام از این اصول خود از چند شاخص قابل اندازه گیری تشکیل شده بوده اند.

نناد لالوویچ، رئیس اتحادیه جهانی کشتی ضمن ابراز رضایت از پیشرفت اجرا شده به سایت این اتحادیه گفت: ما از پیشرفت خود در زمینه مدیریت خشنود هستیم. ما از سال 2013 پیشرفت چشمگیری داشته ایم و مهر تایید سازمانهای مشاوره ای مستقل بر تعهد این اتحادیه به شفافیت کاری، برای ما بسیار ارزشمند است و ما کوشش می کنیم این فرایند رو به جلو را ادامه دهیم.

رده بندی فدراسیون های بین المللی (فدراسیون هایی که ورزش آنها در رقابتهای المپیک تابستانی حضور دارد) با توجه به مجموع امتیازات کسب شده به توضیح ذیل می باشد:

دسته اول:

فدراسیون های بین المللی بدمینتون، سوارکاری، فوتبال، تنیس، دوچرخه سواری، راگبی

دسته دوم:

فدراسیون های بین المللی بسکتبال، شمشیربازی، تنیس روی میز، کشتی، دوومیدانی، قایقرانی بادبانی، تکواندو

دسته سوم:

فدراسیون های بین المللی ژیمناستیک، هاکی، قایقرانی رویینگ، والیبال، کانو، کوه نوردی، گلف، هندبال، تیراندازی (با تفنگ)، ورزش پنجگانه، تیراندازی با کمان

دسته چهارم:

فدراسیون های بین المللی شنا، جودو، موج سواری، وزنه برداری، اسکیت، کنفدراسیون بین المللی بیس بال و سافت بال

منبع: خبرگزاری مهر

به "کشتی در صندلی دوم فدراسیون های بین المللی المپیک ایستاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی در صندلی دوم فدراسیون های بین المللی المپیک ایستاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید