تعطیلی دوباره موزه های لهستان و آلمان

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، با شروع موج سوم شیوع کرونا در بخش هایی از اروپا و تشدید قوانین قرنطینه، موزه های سراسر لهستان و بعضی از مناطق آلمان بار دیگر به روی مردم بسته شدند.

تعطیلی دوباره موزه های لهستان و آلمان

در لهستان، جایی که موزه ها از اول فوریه بازگشایی شده بودند، دولت به دلیل افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا دستور تعطیلی دوباره موزه ها را تا دست کم نهم آوریل صادر کرد.

در آلمان نیز به دلیل افزایش آمار مبتلایان به این ویروس در شهر هامبورگ دو موزه این شهر که اخیرا بازگشایی شدند به ناچار بار دیگر تعطیل شدند.

دولت آلمان به موزه ها اجازه داده بود پس از چهار ماه تعطیلی از هشتم مارس فعالیتشان را از سر بگیرند.

فعالیت موزه ها در آلمان به آمار ابتلا به کرونا در مناطق مختلف بستگی دارد. برای مثال، در مناطقی که میانگین آمار مبتلایان به این ویروس طی یک هفته اخیر، هر روز کمتر از 100 مورد به ازای 100هزار ساکن باشد موزه ها می توانند فعالیت داشته باشند.

با توجه به اینکه میانگین آمار مبتلایان تعدادی از مناطق آلمان بیش از حد مشخص شده است انتظار می رود در روزهای آینده موزه های بیشتری تعطیل شوند.

سیستم مشابهی که متکی به آمار مبتلایان مناطق مختلف است، در ایتالیا که گالری اوفیتزی در آن از 15 فوریه تعطیل مانده است، به اجرا گذاشته می گردد. هفته گذشته، دولت ایتالیا فهرستی از 11 منطقه از جمله رم و میلان را به عنوان مناطق قرمز که تمامی موزه ها وفروشگاه های غیرضروری آن ها باید تعطیل شوند منتشر کرد.

آرت نیوزپیپر نوشت،مقامات فرانسه نیز قوانین قرطینه در بسیاری از مناطق از جمله پاریس جایی که موزه ها از اکتبر تعطیل بوده اند را افزایش داده اند.

منبع: گردشبان

به "تعطیلی دوباره موزه های لهستان و آلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی دوباره موزه های لهستان و آلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید