جاذبه های گردشگری گرندرپیدز، تفریحی خانوادگی و سالم

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، Grand Rapids به عنوان دروازه ای به جنگل های شمالی مینه سوتا(استانی در آمریکا که اهالی آن از آلمان، اسکاتلند، اسپانیا و پرتغال هستند)، میزان مناسبی از فعالیت های فرهنگی، تفریحی و اجتماعی را به شما ارائه می دهد که فقط در این قسمت از کشور وجوددارد. برنامه های محبوب در طول فصل تابستان شامل دوچرخه سواری در طول مسیر استان Mesabi یا کسب اطلاعاتی در خصوص محیط زیست منطقه در مرکز تاریخ جنگل داری و در زمستان اسکی در منطقهAmerican Legion Memorial Park هستند. Grand Rapids زادگاه جودی گارلند است که به خاطر ایفای نقش در فیلم جادوگر شهر اوز به عنوان شخصیت دوروتی مشهور است. بازدیدنمایندگان می توانند در تور خانه تاریخی او و موزه مجاور آن شرکت نمایند و یا اطلاعات فرهنگی خود در مرکز هنری Macrostie را توسعه دهند. علاوه بر ویژگی های فرهنگی و تفریحی گرندرپیدز، رابطه بین جنگل های اطراف و مرزهای شهر از هنر روی دیوارها تا ایستگاه های قطارش قابل مشاهده است و اگر یک بار به آنجا بروید خودتان متوجه این ارتباط خواهیدشد. این مقاله شما را در سفر به گرندرپیدز و لذت بردن از دیدنی های گرندرپیدز و جاذبه های گردشگری گرندرپیدز کمک می نماید.

جاذبه های گردشگری گرندرپیدز، تفریحی خانوادگی و سالم

1.مرکز تاریخ جنگل

با تمرکز بر رابطه گذشته، حال و آینده با جنگل های شمال مینه سوتا، مرکز تاریخ جنگل آموزش هایی در فضای باز و درس هایی کاربردی برای تمام افراد خانواده ترتیب داده است. با نمایشگاه هایی با تنوع زیاد از کمپ قطع درختان در سال های 1900 تا آتشی 100 فوتی، بازدیدنمایندگان مرکز تاریخ جنگل نه تنها در خصوص تاریخ جنگل از اطلاعاتی کسب می نمایند بلکه از نزدیک می بینند. بعضی کارهای محبوب دیگری که در مرکز تاریخ جنگل قابل انجام است عبارتند از: ساختن یک کلبه شناور که به wanigan مشهور است، کسب اطلاعاتی در خصوص آتش سوزی جایگاه سوخت جنگل مینه سوتا در سال 1930 و تعامل با شخصیت های بسکمک که به گذشته این منطقه شخصیت بخشیده اند. با یک پیاده روی آموزشی پنج مایلی در مسیری معین چه همراه با راهنمای تور و چه تنها مطمئن باشید که چیزهای جدیدی در هر بازدیدتان از این مرکز یاد خواهید گرفت. این مقاله شما را در سفر به گرندرپیدز و لذت بردن از دیدنی های گرندرپیدز و جاذبه های گردشگری گرندرپیدز کمک می نماید.

2.مرکز هنریMacrostie

این مرکز هنری، یک موسسه غیرانتفاعی است که آثار بسیار خوبی از هنرمندان بومی را به نمایش می گذارد و هدفش آوردن هنر به گفتگوهای روزانه مردم است. مرکز هنری Macrostie با نمایشگاه ها، کارگاه ها و رویدادهای مداومی که می گذارد به هدفش با برپایی تاسیسات رنگی و چندفرهنگی می رسد. با بها دادن به هنرمندان محلی به شکل انحصاری، این جاذبه گردشگری محبوب هنر مینه سوتای شمالی را در معرض توجه قرارداده است و برگزاری کارگاه هایی برای بچه ها و بزرگسالان می تواند منبع الهام برای مجموعه های آینده گردد. این مرکز دقیقاً آن طرف ساختمان مرکزی مدرسه قدیمی شهر قراردارد و ورود به آن همواره مجانی است. اگرچه هر زمانی برای بازدید مناسب است اما این مرکز هنری در اولین آدینه هر ماه مجموعه های جدیدی را به نمایش می گذارد که در فصل تابستان با جشن فرهنگی اولین آدینه گرندرپیدز همزمان می گردد. این زیبایی در سفر به گرندرپیدز و لذت بردن از دیدنی های گرندرپیدز و جاذبه های گردشگری گرندرپیدز کمک رسان است.

3.مسیر Mesabi

این مسیر از گرندرپیدز آغاز می گردد و به خیلی از جوامع و پارک های ایالتی شمالی متصل می گردد. مسیر Mesabi یک پیاده راه عالی برای ماجراجویی است. تقریباً 85 درصد این مسیر از تابستان 2017 تکمیل شده است و شما می توانید از گرندرپیدز به وسیله این ریل قطار و مسیر معدن کاوی قدیمی که به جاده ای هموار تبدیل شده است، نزدیک به 70 مایل به سمت شمال ویرجینیا بروید. این مسیر محیط زیستی غنی و پرآب در طول مسیرش دارد و اگر کامل گردد (تا پاییز 2017)، 155 مایل دیگر هم تا Ely به آن اضافه می گردد و به جاد ه ای بدون وسایل نقلیه موتوری تبدیل می گردد که رودخانه می سی سی پی را به آب های مرزی متصل می نماید. دوچرخه ها محبوب ترین وسایل نقلیه برای پیمودن این مسیر هستند اما عابران پیاده و اسکیت سوارانی هم وجود دارند که این جاده را باهم تقسیم می نمایند و بعلاوه در فصل زمستان مسیرهای اسکی برای اسکی کردن در طول این مسیر هم دیده می گردد. خطوط دسترسی در تمام مسیر این جاده وجود دارد. دروازه ورودی این جاده در گرندرپیدز در نزدیکی Itasca County Fairgrounds قراردارد. این مسیر در سفر به گرندرپیدز و بهره گیری از دیدنی های گرندرپیدز و جاذبه های گردشگری گرندرپیدز کمک رسان شما است.

4.مرکز هنرهای نمایشی Myles Reif

چسبیده به دبیرستان گرندرپیدز در شمال غربی شهر، مجاور مسیرهای American Legion Memorial Park، مرکز هنرهای نمایشی Reif طیف گسترده ای از برنامه های هنری شامل اجراهای زنده، کارگاه ها و رویدادهای اجتماعی را ارائه می نماید. این مرکز استعدادهای محلی، ملی و بین المللی را برای دو صحنه متفاوت جذب می نماید. اعضای انجمن و بازدیدنمایندگان صندلی ها را برای اجراهای متنوعی از اجرای گروه های راک گرفته تا پایکوبی معاصر پر می نمایند. در طول روز و در فصل مدرسه، مرکز ریف میزبان گروه های هنرهای نمایشی بچه ها که به مدرسه ها اختصاص دارد، می باشد. علاوه بر اجراهای پولی، برنامه آموزشی پایکوبی در مرکز ریف، کلاس ها و کارگاه هایی را برای تمامی اعضای خانواده همراه با اختصاص صحنه ای زیر نور پروژکتور ارائه می دهد. این مرکز از دیدنی های گرندرپیدز و جاذبه های گردشگری گرندرپیدز در سفر به گرندرپیدز است.

5.Edge of the Wilderness Scenic Byway

47 مایل به طرف شمال به سمت شهر Effie، بزرگراه ایالتی شماره 38 مینه سوتا که بیشتر با نام Edge of the Wilderness Scenic Byway شناخته می گردد از گرندرپیدز آغاز شده و به عنوان دروازه جنگل های شمالی مینه سوتا عمل می نماید. این بزرگراه دیدنی بدون اغراق از هزاران دریاچه و تعداد بسیار زیادی جنگل صنوبر سیاه، غان و سدر سفید می گذرد. سرگرمیات محبوبی که در طول این مسیر می توان انجام داد عبارتند از: ماهی گیری در دریاچه North Star Lake Resort، گشت و گذار در اطراف جنگل های Chippewa National Forest و کمپ زدن در پارک ایالتی Scenic که نامش به درستی انتخاب شده است. برای کسانی که می خواهند کمی فعالیت فرهنگی هم به تجربه حیات وحششان اضافه نمایند، منطقه تاریخی Joyce Estate از بزرگراه شماره 38 قابل دسترسی است که به وسیله همراه شدن با یک راهنما می توانید از زندگی سطح بالای مردم در سال های پرسروصدای 1920 مطلع شوید. برای کسانی که می خواهند با اتومبیل شخصی شان سفر نمایند، میانگین سرعت 40 مایل بر ساعت است که به شما اجازه می دهد حتی از پشت شیشه خودرو هم از منظره ها لذت ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مسیر و تاریخچه منطقه ها طبیعی اطرافش، مرکزEdge of the Wilderness Discovery در مارسل نمایشگاه ها، برنامه های نمایش حیات وحش و برنامه های طبیعت شناسی در طول سال ارائه می نماید. این زیبایی از دیدنی های گرندرپیدز در سفر به گرندرپیدز است.

6.American Legion Memorial Park

در شمال غربی گرندرپیدز، پارک American Legion قرار گرفته است که فضایی طبیعی و محبوب برای گشت وگذار در طول سال است. زمین بیسبال Legion درون این پارک قرار گرفته است که در طول تابستان با پک های سفیدنماینده پوشانده می گردد. دیگر فعالیت های محبوبی که در فصل های گرم سال می توان انجام داد عبارتند از: رانندگی در جاده ها، بازی دیسک گلف در زمین گلف و اسکیت سواری با سرعت در پارک Cody Siem Memorial Skateboard. در فصل های دیگر سال می توانید افراد محلی و جهانگرد ها را ببینید که از مسیرهای اسکی در سراسر منطقه American Legion Memorial Park استفاده می نمایند و یا در کنار زمین های اسکی روی یخ، شکلات داغ می نوشند. در فضای پارک مرکز مددکاری IRA نیز وجود دارد که به عنوان مرکزی محبوب در بین مردم گرندرپیدز برای جذب نمایش ها و یا برپایی یک رویداد در این شهر فعالیت می نماید. چه برای تماشای مسابقه بیسبال، یا دوچرخه سواری و یا فقط لذت بردن از هوا American Legion Memorial Park برنامه هایی برای سرگرمی و خوش گذرانی در تمام طول سال ارائه می نماید. این پارک از دیدنی های گرندرپیدز در سفر به گرندرپیدز است.

7.زمین گلف Pokegama

در جنوب مرکز شهر و در سواحل دریاچه بزرگ Pokegama زمین گلف 18 سوراخه Pokegama با منظره های دیدنی قرار گرفته است. این زمین برای افراد تازه کار نیز قابل دسترسی است و بعلاوه دوره های فصلی، گلف نوجوانان و دو دوره برای افزایش مهارت هایتان ارائه می نماید. مسابقات قهرمانی بازدیدنمایندگان زیادی را در فصل مسابقات به این منطقه جذب می نماید و افراد مختلفی در رده های گوناگون باهم رقابت می نمایند. ماشین های گلف الکتریکی برای اجاره در دسترس هستند اما قدم زدن در این زمین گلف باعث می گردد تا بیشتر از منظره ها اطراف دریاچه لذت ببرید، این منظره ها در ترکیب با تسهیلات عالی این زمین بازی، آن را به یکی از محبوب ترین نقاط شمال مینه سوتا تبدیل نموده است. بعد از بازی، به شدت پیشنهاد می گردد که برای مدتی بنشینید و از انواع برگرها، ساندویچ ها و لقمه های Pokegama Grill لذت ببرید.

8.موزه جودی گارلند

جودی گارلند که بیشتر به عنوان دوروتی در فیلم جادوگر شهر اوز شناخته می گردد، در سال 1922 در گرندرپیدز به جهان آمده است و امروزه بازدیدنمایندگان می توانند خانه دوران کودکی و جوایز و نقش های او در هالیوود را در موزه جودی گارلند ببینند. این موزه که بزرگترین کلکسیون از فیلم جادوگر شهر اوز را در خود جای داده است شامل بعضی تجهیزات و وسایل استفاده شده در فیلم و گواهی دوران کودکی جودی گارلند برای کار حرفه ای است، 15000 مترمربع به موزه ای برای محبوب ترین ستاره سینما و شخصیت در گرندرپیدز اختصاص داده شده است. علاوه بر موزه، بازدیدنمایندگان می توانند به خانه تاریخی و حفاظت شده جودی گارلند بروند و در باغ های بیرون آن قدم بزنند و بچه ها نیز می توانند از مرکز اکتشاف برای بچه ها که پر از نمایشگاه های تعاملی است لذت ببرند. اگر در ماه ژوئن در گرندرپیدز بودید، موزه جودی گارلند فستیوال سالانه جادوگر شهر اوز را برگزار می نماید که شامل موسیقی زنده، اجراهای ویژه و فستیوال لباس های زمرد که برای تمامی اعضای خانواده مناسب است را برگزار می نماید.

9.مدرسه مرکزی تاریخی

درست در مرکز شهر، مدرسه مرکزی تاریخی قرارگرفته است که در سال 1895 ساخته شده است و برای هشتاد سال به عنوان مدرسه ابتدایی برای بچه ها گرندرپیز استفاده می شده است. بعد از اینکه درهای مدرسه بسته شد و ثبت مکان های تاریخی ملی در سال 1977 همه گیر شد، انجمن کار بازسازی این ساختمان را به عهده گرفت و بعد از آن این ساختمان به مدرسه مرکزی تاریخی این شهر تبدیل شد. این مکان میزبان کسب وکارهای متنوع، مغازه های کوچک و رویدادهای اجتماعی متفاوتی است، بعلاوه این ساختمان می تواند نقطه آغازی برای آغاز حرکت به سمت دیگر نقاط دیدنی شهر مانند مسیرهای دوچرخه سواری باشد که از این منطقه منشعب می شوند. حتی اگر فقط از بیرون این بنا را تحسین می کنید، مدرسه مرکزی تاریخی شهر دارای معماری دیدنی است که به تاریخ گرندرپیدز هویت داده است و نگاهی نافذ به سال گذشته این منطقه دارد.

منبع: همگردی

به "جاذبه های گردشگری گرندرپیدز، تفریحی خانوادگی و سالم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاذبه های گردشگری گرندرپیدز، تفریحی خانوادگی و سالم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید