حرف های گل محمدی قبل از ملاقات با حریف گمنام

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از ملاقات فردای تیمش مقابل مس نوین کرمان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: خوشحالم در این شهر با صفا هستم. جا دارد از طرفداران پرسپولیسی در کرمان تشکر کنم که استقبال خیلی خوبی از تیم داشتند. اولین بازی جام حذفی است و در جام حذفی شگفتی زیاد است. باید اولین بازی را با قدرت آغاز کنیم.

حرف های گل محمدی قبل از ملاقات با حریف گمنام

وی اضافه نمود: جام حذفی میانبر خوبی برای دریافت یک جام قهرمانی است و ما آماده این جام هستیم تا با قدرت آغاز کنیم. مس نوین در پنج، شش بازی آخرش عملکرد خوبی در جام حذفی و لیگ دسته دوم داشته و اینطور نیست که بازی راحتی در پیش داشته باشیم. قطعاً جوانان با انگیزه این تیم با مربی خوبی که دارند می خواهند خودشان را مقابل ما نشان دهند که این هم طبیعی است.

گل محمدی یادآور شد: باید خیلی تمرکز خوب و عملکرد خوبی داشته باشیم. جام حذفی، جام غافلگیری است و نباید مقابل مس نوین غافلگیر شویم. باید با تمرکز و انرژی زیاد بازی کنیم تا برنده باشیم. با بچه ها در این مورد صحبت کردیم و باید مراقب باشیم تا اتفاقات ناخوشایند در این بازی نیفتد. آماده این بازی هستیم و تمرینات خوبی داشتیم. بازیکنان هم انگیزه زیادی دارند تا پیروز باشیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه آیا برای این ملاقات محروم و مصدومی دارد یا خیر؟ گفت: خوشبختانه همه بازی ها آماده و سرحال هستند و مسئله ای از این بابت نداریم.

گل محمدی در واکنش به این پرسش که آیا با تمام بازیکنان به کرمان سفر نموده و در این ملاقات از مغانلو و ترابی استفاده خواهد نمود یا خیر؟ بیان کرد: تمام بازیکنان را با خودمان آوردیم. فردا تعیین می گردد چه بازیکنانی بازی می نمایند.

منبع: فرارو

به "حرف های گل محمدی قبل از ملاقات با حریف گمنام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف های گل محمدی قبل از ملاقات با حریف گمنام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید