رقابت زشت همسران مهدی قائدی و سپهر حیدری !

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، خبرنگاران: ظاهرا آرام جوینده همسر سپهر حیدری و ستاره معصومی همسر مهدی قائدی برای نمایش زندگی لاکچری و لوکس با هم رقابت گذاشته اند.

رقابت زشت همسران مهدی قائدی و سپهر حیدری !

همسر سپهر حیدری قهرمان تکواندوی کشور است و مدرک c مربیگری دارد. چندی پیش عکس از تولد همسر سپهر حیدری با لباس سوپرلاکچری منتشر شد. همسر سپهر حیدری بعلاوه به مردمی که به او فحاشی می نمایند واکنش نشان داد. همسر سپهر حیدری فیلم های بسیاری را در فضای مجازی منتشر می نماید. همسر سپهر حیدری اخیرا فیلمی را از زندگی لوکسش در هتل های لاکچری دبی به اشتراک گذاشت.

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، بیدار شدن در برج های لاکچری دبی و زندگی در ارتفاع بالا ! آرام جوینده همسر سپهر حیدری که تقریبا شاخ اینستاگرامی ست خیلی کوشش می نماید که در فیلم ها و استوری هایش جملات انگلیسی به کار ببرد. او حتی با فرزندش هم انگلیسی صحبت می نماید. او ویدیوهای زیادی از زندگی لاکچی اش در دبی منتشر می نماید.

در این ویدیو او سعی می نماید با یک ربات انگلیسی صحبت کند. سپهر حیدری و همسرش با انتشار جشن تولد لاکچری شان در یک قایق تفریحی و انتشار تصاویر زندگی مجلل در دبی رسما به باشگاه شاخ های اینستاگرامی پیوستند.

بعد از انتشار تصاویر و فیلم های زندگی لاکچری سپهر حیدری و همسرش در دبی انتقادها و فحاشی هایی خطاب به آنها صورت گرفت که آرام جوینده همسر سپهر حیدری اینگونه واکنش داد : او در یک مصاحبه تصویری و در اظهار نظری جنجالی خطاب به مردمی که به او فحش می دادند (به علت فخر فروشی با زندگی لاکچری در دبی) گفت که اگر دوست ندارید مرا فالو نکنید چرا فالو می کنید و فحش می دهید. شما را بلاک می کنم ! جنجالی ترین ویدیو این زوج جوان انتشار جشن تولد سپهر حیدری در یک کشتی تفریحی لوکس بود. سپهر حیدری فرزند سیاوش حیدری مربی فوتبال متولد 29 خرداد ماه سال 1359 در شهر اصفهان است. سپهر حیدری در تیمهای ذوب آهن، پرسپولیس و مس کرمان سابقه بازی دارد. سپهر حیدری به خصوص بخاطر بازی درخشان و بعلاوه گل قهرمانی در بازی پایانی لیگ برتر هفتم در مقابل سپاهان باعث محبوبیت وی در بین هوادارانش شده است.سپهر حیدری همسرش آرام جوینده تکواندوکار است و دو پسر هم دارد .عکس های سپهر حیدری و همسرش معمولا در شبکه های اجتماعی پربازدید می گردد.

منبع: رکنا

به "رقابت زشت همسران مهدی قائدی و سپهر حیدری !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابت زشت همسران مهدی قائدی و سپهر حیدری !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید