حل مشکل حمله با بیشترین تغییرات، مهم ترین بازی فصل را پیش رو داریم

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، مهدی تارتار شامگاه پنجشنبه در نشست خبری قبل از مصاف با پیکان با تاکید بر اهمیت این بازی برای تیمش گفت: فکر می کنم یکی از مهم ترین بازی های فصل مان را فردا مقابل پیکان خواهیم داشت.

حل مشکل حمله با بیشترین تغییرات، مهم ترین بازی فصل را پیش رو داریم

وی اضافه کرد: ضمن احترام به تیم خوب پیکان در این بازی ما محکوم به پیروزی هستیم، در این راستا صحبت های لازم را با بازیکنان انجام دادیم و می دانیم چقدر این بازی برای ما ارزشمند و مهم است و باید هرطور شده و به هر نحو البته جوانمردانه سه امتیاز را در شهرمان نگه داریم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: سعی می کنیم با کسب این سه امتیاز مهم یک نیم فصل خوب را شروع کنیم، اهمیت این بازی موجب می گردد که همه اقدامات لازم برای بردن را انجام دهیم و از تلاشی دریغ نمی کنیم.

وی در مورد مشکل ذوب آهن در خط حمله توضیح داد: ما بیشترین تغییر را در خط حمله داشتیم و این درست است که در بخش جلوی زمین مسائل زیادی داشتیم، اما خداراشکر با جذب بازیکنان تازه انگیزه و رقابت تازهی در خط حمله بین بازیکنان ایجاد شده است.

باید مقابل پیکان هوشیار باشیم

تارتار تاکید نمود: مقابل استقلال نیز در خلق موقعیت خوب عمل کردیم، بالاخره استقلال نیز جزو تیم های خوب و مدعی سال جاری است، آن بازی مقابل استقلال ما را به آینده تیم مان امیدوار نموده است و امیدوارم بازیکنانم با همان انگیزه بازی استقلال در زمین حاضر شوند تا نتیجه بگیریم.

وی در مورد مصدومان و محرومان ذوب آهن برای مصاف با پیکان گفت: برای این بازی حامد نورمحمدی مدافع تیم مان محروم است و خوشبختانه محرومیت برای بازی فردا نداریم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه با گذشت 17 هفته از لیگ همه تیم ها شناخت خوبی از یکدیگر دارند، توضیح داد: پیکان تیمی است که سعی می نماید از اشتباهات رقیب استفاده کند، به همین علت بیرون از خانه نتایج خوبی کسب کردند، باید مقابل چنین تیمی هوشیار باشیم تا کمترین اشتباه را داشته باشیم.

وی در مورد عزل موقت عزیزی خادم گفت: این موضوع در حیطه من نیست، زیرا ما در جریان ریز امور نیستیم اما امیدوارم هر تصمیمی گرفته می گردد به سود فوتبال ایران باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حل مشکل حمله با بیشترین تغییرات، مهم ترین بازی فصل را پیش رو داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حل مشکل حمله با بیشترین تغییرات، مهم ترین بازی فصل را پیش رو داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید