خبرنگاران سومین نماینده مجلس آمریکا به کرونا مبتلا شد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، تهران- خبرنگاران- جو کانینگهام نماینده حزب دموکرات مجلس نمایندگان از مثبت بودن آزمایش کرونای خود خبر داد.

خبرنگاران سومین نماینده مجلس آمریکا به کرونا مبتلا شد

کانینگهام نماینده کارولینای جنوبی بامداد روز شنبه در صفحه توییتری با تایید ابتلا به ویروس کرونا گفت که هم اکنون در قرنطینه خانگی است.

وی در توضیح به علائم ابتلا به کرونا نوشت: من در حال از دست دادن حس های بویایی و چشایی از علائم اصلی کرونا هستم.

پیش از مثبت شدن آزمایش نماینده ایالت کرولینای حنوبی دو نماینده دیگر یکی از فلوریدا و دیگری از یوتا گفتند که آن ها هفته گذشته مبتلا به ویروس کرونا شدند.

تعداد مبتلایان به کووید-19 در آمریکا تا این ساعت به 92 هزار و 932 نفر اعلام شده است که تنها در ایالت نیویورک 44 هزار و 635 نفر مبتلا هستند.

دونالد ترامپ که در ابتدای شیوع این ویروس در آمریکا خطر آن را برای شهروندان آمریکایی ناچیز خوانده بود، با شدت یافتن مبتلایان که تمامی جنبه های اقتصادی، سیاسی، بهداشتی این کشور را در برگرفت، با شرایط پیچیده و بغرنجی روبرو شده است.

مجلس سنای آمریکا نیز به اتفاق آرا طرح 2 تریلیون دلاری با هدف کمک به کارگران بیکار و صنایعی را که به دلیل شیوع ویروس کرونا آسیب دیده اند، تصویب کرد و میلیاردها دلار برای خریداقلام مورد نیاز پزشکی اختصاص داد.

این بزرگترین طرح محرک اقتصادی است که در کنگره آمریکا به تصویب می رسد و شامل 500 میلیارد دلار کمک به صنایع آسیب دیده و پرداخت 3 هزار دلار به میلیون ها خانواده آمریکایی است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سومین نماینده مجلس آمریکا به کرونا مبتلا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سومین نماینده مجلس آمریکا به کرونا مبتلا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید