اخبار اقتصادی

ساخت مهدکودک در زندان ساری

خبرنگاران:یک مقام دولتی به در بازدید از زندان ساری قول داد در این زندان مهد کودک ساخته گردد

12 مرداد 1400

تشکیل 28 پرونده برخورد با مفاسد مالی در استان کرمان

رییس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به اینکه در سال گذشته 28 فقره پرونده در زمینه مفاسد مالی تشکیل شده است، گفت: در این راستا 62 نفر از مدیران ارشد، معاونین ادارات کل، کارشناسان و کارکنان دستگاه های مختلف تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند.

11 مرداد 1400

10 سازه شگفت انگیز دنیا

آدمیزاد به طور ذاتی کنجکاو و در پی خلق شگفتی های تازه است و از روزی که پا بر زمین نهاده تا به امروز مشغول به ساخت ابزار و وسایل مختلفی برای آسایش هرچه بیشتر در زندگی بوده است.

9 مرداد 1400

پرداخت بیش از 23 هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در 2 ماهه امسال، بهره مندی 628 بنگاه تولیدی و طرح نیمه تمام از تسهیلات تأمین مالی در راستای اقتصاد مقاومتی

در 2 ماهه امسال، بیش از 23 هزار و 527 میلیارد ریال تسهیلات برای تامین مالی بنگاه های تولیدی کوچک و میانه و طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد در راستای اقتصاد مقاومتی و در قالب پروژه رونق تولید پرداخت شده است.

5 مرداد 1400

واریز بخش دوم سود سهام عدالت تا آخر هفته

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از واریز بخش دوم سود سهام عدالت سال 1398 تا پایان هفته جاری اطلاع داد.

4 مرداد 1400

قیمت مسکن، اجاره بها و خودرو در آگهی های آنلاین

آگهی های آنلاین این روز ها رونق خوبی پیدا نموده اند و بسیاری از معاملات به یاری همین آگهی ها صورت می گیرد. در این گزارش آخرین عدد و رقم های مربوط به مسکن در مرکز تهران و منطقه ها مقرون به صرفه مشهد و بعلاوه خودرو های صفرکیلومتر و کارنموده را آنالیز می کنیم؛...

26 تیر 1400

30 مدل کیک عروسی سه طبقه

کیک عروسی سه طبقه بهترین سایز برای کیک عروسی بوده و پشت این تعداد طبقات پیشینه ای جالب نهفته است. نحوه سرو کیک یکی از مهمترین نکات در ارتباط با کیک عروسی محسوب می شود.

21 تیر 1400

دولت آینده میدان دار ایجاد فرهنگ هویت زن ایرانی باشد

یک فعال حقوق زنان با تاکید بر اهمیت پرداختن به حوزه زنان در میان انبوه مسائل پیش روی دولت سیزدهم، گفت: امنیت انسانی مهم ترین مطالبه امروز زنان کشور از دولت سیزدهم است. امنیت، به همراه خود کرامت ذاتی بشری را به همراه دارد و نهایتا منجر به منع تبعیض، عدالت...

17 تیر 1400

افزایش 50 درصدی عرضه گوشت از سوی کشتارگاه های رسمی

مقایسه عملکرد کشتارگاه های رسمی کشور در اردیبهشت 1400 با ماه مشابه سال 1399 نشان دهنده افزایش 49 درصدی مقدار عرضه گوشت قرمز در کشتارگاه های رسمی کشور است.

15 تیر 1400

دولت سیزدهم باید دولت نجات ساختار جمعیتی کشور باشد

پژوهشگر حوزه جمعیت گفت: مختصر بودجه ای که حدود 250 میلیارد و مختص درمان ناباروری بوده و در اختیار وزارت بهداشت قرار داشته در جای دیگر صرف شده است.

14 تیر 1400

پیونگ یانگ به رفع محدودیت های موشکی کره جنوبی واکنش نشان داد

به گزارش خبرنگاران، تصمیم آمریکا برای رفع محدودیت های سئول در ساخت و استفاده از موشک هایی با بُرد بیش از 800 کیلومتر، دولت پیونگ یانگ را به خشم آورد.

14 تیر 1400

خارجی ها لبنان را میان انتخاب مقاومت یا فروپاشی مختار نموده اند

منابع وابسته به دوگانه شیعی لبنان اعلام کردند، لبنان همچنان تحت محاصره مالی آمریکایی-غربی-اروپایی-خلیجی-عربی است و قوای خارجی در حال گروکشی هستند.

12 تیر 1400

تشکیل 15 صندوق جسورانه بورسی با مشارکت صندوق نوآوری و شکوفایی

مدیرعامل صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: اکنون 15 صندوق جسورانه بورسی با سرمایه 1،125 میلیارد تومان با مشارکت صندوق نوآوری و شکوفایی تأسیس شده و ارائه خدمات می دهند.

11 خرداد 1400

زیباکلام در کلاب هاوس: چقدر هزینه چاه ویل هسته ای را بدهیم؟، چرا هسته ای قاتق نان ما نشد و قاتل جان ما شد؟

فعال سیاسی اصلاحطلب در کلاب هاوس خبرنگاران گفت: ایران چقدر باید هزینه چاه ویل هسته ای را بدهد؟

8 خرداد 1400

گفت و گوی بلینکن و جانسون درباره ایران

آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا که برای شرکت در اجلاس گروه هفت به لندن سفر کرده امروز (سه شنبه) با بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس دیدار کرد تا درباره مجموعه ای از مسائل سیاست خارجی از جمله ایران و برجام مصاحبه کند.

4 خرداد 1400

پیش بینی هفتگی بورس

به گزارش خبرنگاران، بازار سهام در هفته گذشته فرایند نزولی خود در فروردین را ادامه داد و شاخص در سرانجام هفته با توجه به تنها یک روز عملکرد مثبت شاخص، تقریبا فرایند نزولی شدیدی را طی نکرد. شاخص در جریان هفته گذشته به کانال یک میلیون و 200 نزدیک تر شد.

27 اردیبهشت 1400

تأثیر واکنش های محیطی بر کاهش یا تشدید لکنت

به گزارش خبرنگاران، لکنت، به اختلال در روانی گفتار و الگوی زمانی آن که سخن گفتن را سخت می کند، گفته می شود. کندی زبان در جایی پیش می آید که دستگاه های تکلم انسان دچار پاره ای از تشنج ها است، از این رو ادای کلمات ناگهان به مانع برخورد می کند و پیوسته مکثی...

24 اردیبهشت 1400

نرخ معاینه فنی خودرو ها در سال 1400

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو های شهر تهران گفت: سال جاری خودرو های پلاک شخصی فراوری داخل 1395 و ماقبل همچنین خودرو های وارداتی 2016 و ماقبل مشمول معاینه فنی هستند.

21 اردیبهشت 1400

هشدار آمریکا درباره بن بست در مذاکرات وین

یک مقام آمریکایی هشدار داده که پافشاری ایران بر لغو همه تحریم ها می تواند مذاکرات وین را به بن بست بکشاند.

13 اردیبهشت 1400

دولت امسال چه میزان مجوز استخدام دارد ؟

خبرنگاران : محمدباقر نوبخت گفت: کسانی که تحت پوشش نظام مدیریت خدمات کشوری هستند قانون متناسب سازی و همسان سازی را باقوت برای آنها در سال 1400 اجرا خواهیم کرد.

12 اردیبهشت 1400
تعداد: (219)