رقم درخواستی رضا اسدی برای تمدید قرارداد با پرسپولیس

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، باشگاه پرسپولیس با جذب علیرضا بیرانوند، سروش رفیعی، دانیال اسماعیلی فر، گئورگی گولسیانی، سعید صادقی، محمد مهدی احمدی و مرتضی پورعلی گنجی در جابجایی تابستانی باعث رضایت طرفداران از عملکرد رضا درویش مدیرعامل باشگاه شده است.

رقم درخواستی رضا اسدی برای تمدید قرارداد با پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که برای جلب رضایت تمام و کمال یحیی گل محمدی در حال مذاکره برای جذب دو مهاجم خارجی است با درخواست سرمربی تیم مبنی بر تمدید قرارداد رضا اسدی هافبک فصل گذشته این تیم روبرو شد.

گل محمدی در تازه ترین مصاحبه خود ضمن اشاره به کوشش باشگاه برای جذب بازیکنان خارجی خواهان حفظ هافبک بلند قامت تیمش شد. او در حالی درخواست تمدید قرارداد رضا اسدی را داده است که عملکرد اسدی در فصل گذشته به مذاق هواداران خوش نیامد تا تنش هایی را در فضای مجازی بین این بازیکن و هواداران پرسپولیس ایجاد گردد.

پیگیری ها نشان می دهد باشگاه پرسپولیس تمایلی برای افزایش خارج از عرف مبلغ قرارداد اسدی برای تمدید ندارد. سرخپوشان مرکز در حالی حدود 6 میلیارد تومان به این بازیکن پیشنهاد داده اند که مدیر برنامه های اسدی دنبال دریافت 10 میلیارد تومان از پرسپولیس است.

درویش نیز با این موضوع مخالفت نموده است، اما اعلام نموده تنها در صورت توافق بر سر رقم قرارداد اعلام شده حاضر است پای برگه تمدید قرارداد اسدی را امضا کند.

با این حال گل محمدی اصرار به حفظ هافبک سرخپوشان دارد تا مدیر برنامه های این بازیکن ابتدای هفته آینده نشستی را با مدیرعامل سرخپوشان برگزار نموده و در این باره تصمیم نهایی گرفته گردد.

منبع: فرارو

به "رقم درخواستی رضا اسدی برای تمدید قرارداد با پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقم درخواستی رضا اسدی برای تمدید قرارداد با پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید