ستاره چلسی: همواره از یورگن کلوپ متشکرم

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، کریستن پولیسیچ، ستاره آمریکایی چلسی به تمجید از یورگن کلوپ پرداخت.

ستاره چلسی: همواره از یورگن کلوپ متشکرم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ساعت زنانه، کریستن پولیسیچ که در این فصل علیرغم آغازی سخت به تدریج تبدیل به یکی از بازیکنان تاثیرگذار چلسی شد، در ابتدا کارش را به عنوان یک بازیکن جوان در دورتموند آغاز نموده بود. حالا کریستن پولیسیچ از روزهای ابتدایی حضور در این باشگاه و توجه یورگن کلوپ به او سخن گفته است.

کریستن پولیسیچ گفت: دیوانه کننده ترین موضوع این است که مردم نمی دانند من کارم را در تیم های جوانان دورتموند آغاز کردم. من برای رسیدن به آن فرصتی که پیش رویم بود سخت کوشش می کردم.

من آنجا به یک مدرسه آلمانی برای یادگیری زبان این کشور می رفتم و هرگز فراموش نخواهم کرد که روزی در کلاس بودم و به تلفن خودم نگاه می کردم که متنی از مربی جوانان برایم رسید که تو امشب با تیم اول تمرین خواهی کرد. در ادامه به چیز دیگری حتی توجه نمی کردم و نمی توانستم به موضوع دیگری فکر کنم.

من آماده می شدم و به تمرین می رفتم و باورنکردنی بود که من فقط 16 یا 17 سال داشته و در حال تمرین کردن کنار بازیکنان بزرگی مانند پیر آمریک اوبامیانگ، مت هوملس، مارکو رویس و هنریک میخیتاریان بودم. همه اینها بازیکنان سال گذشته به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیده بودند.

من سن و سال زیادی نداشتم و تنها همواره باید از یورگن کلوپ تشکر کنم که چنین فرصتی به من داد تا در کنار چنین بازیکنانی تمرین کنم. من از این فرصت استفاده نموده و همواره ممنون کلوپ خواهم بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ستاره چلسی: همواره از یورگن کلوپ متشکرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره چلسی: همواره از یورگن کلوپ متشکرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید