شرایط کسب سهمیه المپیک 5 ملی پوش کشور، سهمیه در مشت ایرانی هاست

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، 5 بوکسور کشورمان که در جدول رقابت های کسب سهمیه المپیک باقی ماندند، شرایط خاصی برای کسب سهمیه دارند و باید حداقل یک مبارزه دیگر را با پیروزی پشت سر بگذارند.

شرایط کسب سهمیه المپیک 5 ملی پوش کشور، سهمیه در مشت ایرانی هاست

وزن 52 کیلوگرم:

امید احمدی صفا که با پیروزی در ملاقات با بوکسور عراقی به جمع هشت نفر برتر راه پیدا کرد، در این مرحله با نماینده ازبکستان مبارزه می نماید و در صورت پیروزی سهمیه المپیک خود را قطعی خواهد نمود.

اما اگر امید در این ملاقات شکست بخورد روز پایانی این رقابت ها (چهارشنبه) یک مبارزه دیگر برای قرار دریافت در بین 6 نفر برتر خواهد داشت و در صورت پیروزی در آن مبارزه، المپیکی خواهد شد. در این وزن 6 نفر سهمیه المپیک کسب می نمایند.

وزن 57 کیلوگرم:

دانیال شه بخش که با دو پیروزی پیاپی به یک چهارم نهایی راه یافت، در این مرحله بوکسور قزاقستانی را پیش رو دارد و در صورتی پیروزی سهمیه خود را قطعی می نماید. دانیال در صورت شکست مقابل بوکسور قزاقستانی، روز پایانی مسابقات (چهارشنبه) یک بازی شانس مجدد دارد که در صورت پیروزی در آن ملاقات، به سهمیه المپیک دست پیدا خواهد نمود. در این وزن 6 نفر سهمیه المپیک کسب می نمایند.

وزن 63 کیلوگرم:

اشکان رضایی هم شرایط مشابهی با دو بوکسور سبک وزن کشورمان دارد و در صورت پیروزی مقابل بوکسور قزاقستانی در یک چهارم نهایی، سهمیه خود را قطعی می نماید. اگر اشکان مبارزه مقابل بوکسور قزاق را واگذار کند، روز چهارشنبه یک مبارزه دیگر برای کسب سهمیه المپیک خواهد داشت. در این وزن هم 6 سهمیه المپیک کسب خواهد شد.

وزن 75 کیلوگرم:

سید شاهین موسوی که با فزونی برابر بوکسور ژاپنی به یک چهارم نهایی رسید، باید مقابل بوکسور چینی قرار بگیرد که در صورت پیروزی در آن ملاقات سهمیه المپیک خود را قطعی می نماید.

شاهین اگر در این مرحله شکست بخورد، باید منتظر بماند تا بوکسور چینی فینالیست گردد و در آن صورت روز چهارشنبه یک مبارزه در مرحله شانس مجدد خواهد داشت. در این وزن 5 سهمیه المپیک توزیع می گردد.

وزن 91 کیلوگرم:

طوفان شریفی که به مرحله یک چهارم نهایی رسیده است تنها در صورت پیروزی مقابل بوکسور ازبکستانی در این مرحله به المپیک می رسد و بازی شانس مجدد نخواهد داشت. در این وزن 4 سهمیه المپیک کسب خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شرایط کسب سهمیه المپیک 5 ملی پوش کشور، سهمیه در مشت ایرانی هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط کسب سهمیه المپیک 5 ملی پوش کشور، سهمیه در مشت ایرانی هاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید