لاهوتی: کادر فنی ایرانی از این آزمون سخت سربلند بیرون آمد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه و به نقل از فدراسیون والیبال، پس از فتح قله آسیا ازسوی تیم ملی والیبال ایران با شکست ژاپن، احمد لاهوتی درباره این پیروزی ارزشمند بازیکنان جوان ایران، گفت: به کادر تمام ایرانی این تیم تبریک می گویم. این کادر فنی نماینده تمام مربیان است. آن ها در این مدت به شدت تحت فشار بودند. خوشبختانه از این امتحان سخت سربلند بیرون آمدند. حالا بعد از این موفقیت مربیان ایرانی با اعتماد به نفس بالاتری در میادین حضور خواهند داشت.

لاهوتی: کادر فنی ایرانی از این آزمون سخت سربلند بیرون آمد

بازیکن اسبق تیم ملی والیبال ایران با تاکید بر این نکته که هر دو تیم ایران و ژاپن در ملاقات نهایی بازی زیبایی ارائه کردند، ادامه داد: ژاپن جنگنده و هماهنگ ظاهر شد اما ایران در هر سه ست در امتیازات بالای بیست، فشار زیادی را وارد کرد و همین اتفاق درصد اشتباه ژاپنی ها را بالا برد. بازیکنان ایران با دفاع روی تور و توپ گیری داخل میدان نتیجه ست ها را از ژاپن گرفتند.

وی افزود: به جرات می گویم در تیم ایران همه خوب بازی کردند. در دریافت اول عملکرد درخشانی داشتیم. مجرد و توخته سرعتی زن های تیم ایران در دفاع روی تور خیلی خوب عمل کردند. از همه چشم گیرتر سرویس هایی بود که بازیکنان ایران به صورت پرشی با ریسک بالا و کم خطا زدند. با سرویس های خوبمان امروز دفاع عقب زمین ژاپن را بهم ریختیم چون توپ به دست پاسور نمی رسید و همین موضوع پیروزی ایران را به همراه داشت.

لاهوتی در واکنش به این اتفاق که ایران در طول این مسابقات تنها یک ست را واگذار کرد، بیان داشت: این اتفاق مسلما یک رکورد است که فکر می کنم تا مدت ها هم شکسته نشود. همان یک ستی هم که واگذار کردیم، غافل گیری و البته اتفاقی بود.

مربی تیم ملی والیبال نوجوانان عملکرد بازیکنان ایران را بسیار یک دل و هماهنگ در جام بیست ویکم ارزیابی کرد و گفت: ملی پوشان ایران فعل خواستن را به زیبایی صرف کردند. کادر فنی به خوبی دل این بازیکنان را بهم نزدیک نموده بود که توانستند منسجم و با فکر برای رسیدن به هدف بجنگند. از صابر کاظمی بسیار سپاسگزارم که با وجود آسیب دیدگی شدید روز گذشته و گرفتگی مچ پا در بازی امروز با غیرت در زمین ظاهر شد و توانستیم ژاپن را در کشور خودش به راحتی شکست دهیم.

بیست ویکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا که از 21 شهریورماه به میزبانی ژاپن در شهر چیبا شروع شده بود، امروز (یکشنبه) با قهرمانی تیم ملی والیبال ایران به خاتمه رسید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "لاهوتی: کادر فنی ایرانی از این آزمون سخت سربلند بیرون آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لاهوتی: کادر فنی ایرانی از این آزمون سخت سربلند بیرون آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید