لغو تمامی پروازها از ایران به مقصد ارمنستان و آذربایجان

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با هدف حفظ ایمنی مسافران تمام پروازهای بین ایران و دو کشور ارمنستان و آذربایجان تا اطلاع ثانوی لغو شد.

لغو تمامی پروازها از ایران به مقصد ارمنستان و آذربایجان

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، محمد محمدی بخش اضافه نمود: به علت شرایط خاص این منطقه و مطابق نوتام (هشدار) سازمان هواپیمایی انجام تمامی پروازها بین ایران و ارمنستان و بعلاوه بین ایران و جمهوری آذربایجان از امروز (چهارشنبه 29 شهریور) تا اطلاع ثانوی لغو می گردد.

وی گفت: این تصمیم که با هدف حفظ جان مسافران و انجام سفرهای هوایی با حفظ ایمنی کامل گرفته شده است و از سوی شرکت های هواپیمایی به اطلاع مسافران خواهد رسید.

رییس سازمان هواپیمایی کشوری در مورد چگونگی بازگشت هزینه پروازهای لغو شده به مسافران نیز اعلام کرد: در شرایط خاص مطابق قانون آیین نامه مسافر رفتار خواهد شد.

هم زمان با تشدید درگیری ها در قره باغ دبیرکل سازمان ملل بر برقراری آتش بس فوری، سرانجام درگیری ها و پایبندی جدی تر به آتش بس سال 2020 و اصول قوانین بشر محبت آمیز بین المللی تاکید نمود.

جدیدترین اخبار از تحولات در قره باغ حاکی از آن است که جدایی طلبان قره باغ با پیشنهاد فرماندهی صلح بانی روسیه در مورد آتش بس از ساعت 13 امروز موافقت کردند.

منبع: همشهری آنلاین

به "لغو تمامی پروازها از ایران به مقصد ارمنستان و آذربایجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو تمامی پروازها از ایران به مقصد ارمنستان و آذربایجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید