ماسک و الکل، جزء کالا های اساسی شدند

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، یک مقام مسئول در وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بر اساس مصوبه این وزارتخانه، الکل و ماسک جزو کالا های اساسی مردم محسوب شده اند.

ماسک و الکل، جزء کالا های اساسی شدند

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، فریبرز حسامی معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت لرستان گفت: در حوزه تولید الکل و مواد ضد عفونی کننده در استان لرستان مسئله ای نداریم، اما متأسفانه در مرحله توزیع شاهد نابسامانی های زیادی هستیم.

وی با بیان اینکه از امروز به بعد ناظران سازمان های استانی صنعت، معدن و تجارت در کارخانه های مواد ضد عفونی به صورت مستمر حضور دارند، اضافه کرد: بر اساس توافقات اجرا شده از امروز به بعد تمامی محصولی که از کارخانه های الکل سازی خارج می شود بایستی مجوز دانشگاه های علوم پزشکی را دارا باشد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت لرستان خاطرنشان کرد: فروش هر گونه الکل بدون مجوز و در درب کارخانه ها ممنوع بوده و به شدت با متخلفان برخورد می کنیم.

حسامی با اشاره به اینکه بر اساس مصوبه وزارت صنعت، معدن و تجارت، الکل و ماسک جز کالا های اساسی مردم محسوب شده اند، شرح داد: با برنامه ریزی های اجرا شده طی چند روز آینده مشکل کمبود این مواد رفع می شود.

وی اظهار کرد: قیمت هر لیتر الکل 70 درصد 34 هزار تومان است همچنین الکل 96 درصد نیز با قیمت 36 هزار تومان بایستی به فروش برسد.

منبع: جام جم آنلاین

به "ماسک و الکل، جزء کالا های اساسی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماسک و الکل، جزء کالا های اساسی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید