واریز بخش دوم سود سهام عدالت تا آخر هفته

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از واریز بخش دوم سود سهام عدالت سال 1398 تا پایان هفته جاری اطلاع داد.

واریز بخش دوم سود سهام عدالت تا آخر هفته

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، محمدعلی دهقان دهنوی در مصاحبه با ایسنا درمورد اینکه قرار بود نام اسامی شرکت هایی که سود سهام عدالت را به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی واریز ننموده بودند تا خاتمه هفته قبل اعلام گردد، اما این اتفاق نیفتاده است، شرح داد: هنوز به جمع بندی برای اسامی نرسیده ایم، اما تا آخر این هفته هم اسامی اعلام می گردد و هم سود به حساب مشمولان واریز خواهد شد.

وی درمورد اینکه وزیر اقتصاد زمان واریز سود را عید قربان اعلام نموده بود هم شرح داد: وزیر اعلام نموده بود که بخش دوم سود تا عید قربان واریز می گردد، بنابراین اگر جمع بندی تمام گردد تا اخر هفته جاری، سود واریز خواهد شد.

بر اساس این گزارش، سود سهام عدالت سالهای 1395 تا 1397 طی یک مرحله به حساب مشمولان سهام عدالت واریز شد اما سود سال 1398 سرنوشت دیگری داشت و قرار شد طی دو مرحله به حساب سهامداران واریز گردد.

در این راستا، مرحله نخست سود در 28 اسفند سال گذشته واریز شد و مشمولان 50 درصد سود سهام خود را دریافت کردند. پس از آن وعده های مختلفی برای واریز بخش دوم سود از سوی مسئولان مختلف داده شد اما تا کنون این امر محقق نشده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "واریز بخش دوم سود سهام عدالت تا آخر هفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واریز بخش دوم سود سهام عدالت تا آخر هفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید