شرایط هوای مرکز طی امروز و فردا

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، شرایط جوی این استان، قسمتی ابری همراه با وزش باد و همراه با کاهش نسبی دما پیش بینی می گردد.

شرایط هوای مرکز طی امروز و فردا

به گزارش ایسنا، بر اساس آنالیز نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای پیش بینی عددی شرایط جوی استان تهران طی امروز و فردا (5 و 6 مرداد) آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد برای امروز در ارتفاعات و نیمه جنوبی گاهی وزش باد شدید و در نواحی مستعد احتمال خیزش موقت گردوخاک با امکان انتقال گردو غبار از استان های مجاور و کاهش موقت کیفیت هوا و دید افقی و در ارتفاعات شمال شرق گاهی بارش پراکنده پیش بینی می گردد.

برای روزهای شنبه و یکشنبه با افزایش ناپایداری های فصلی در بیشتر نواحی استان گاهی وزش باد شدید، در نیمه جنوبی گاهی خیلی شدید و در نیمه شمالی استان افزایش ابر و در ارتفاعات به ویژه ارتفاعات شمال شرق گاهی رگبار و رعد و برق مورد انتظار است.

گفتنی است طی امروز و فردا عدم تغییرات محسوس و برای روزهای شنبه و یکشنبه(7 و 8 مرداد) کاهش نسبی و جزیی دمای بیشینه (روزانه) پیش بینی می گردد.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای 41 درجه سانتیگراد گرمترین ایستگاه های استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده اند.

آسمان تهران فردا (6 مردادماه) صاف تا کمی ابری، در برخی ساعت ها غبار رقیق و گاهی وزش باد با حداقل دمای 27 و حدبیشتر دمای 40 درجه سانتیگراد و طی شنبه (7 مردادماه) کمی ابری در برخی ساعت ها غبار رقیق، به تدریج افزایش ابر و افزایش باد و گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک با حداقل دمای 26 و حدبیشتر دمای 39 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: فرارو

به "شرایط هوای مرکز طی امروز و فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط هوای مرکز طی امروز و فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید