ویژگی های رایجی که کارت ویزیت اغلب مشاغل باید آن ها را داشته باشند!

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، به طور قطع در طول زندگی تان به مکان هایی رفته اید که پس از خروج به شما کارتی داده اند. برای مثال پس از ورود به مطب پزشک و درخواست شماره تماس، کارتی حاوی برخی اطلاعات به شما داده شده است. بسیاری از مشاغل برای اینکه بازار کسب و کار خود را رونق بخشند، از این ترفند استفاده می نمایند. چنین ترفندی را می توان یکی از راه های اصیل بازاریابی هوشمند دانست؛ چراکه چندین سال است که از آن استفاده می گردد. چیزی که توانسته این روز ها برای برخی از افراد اعجاب بر انگیز باشد، ارائه کارت ویزیت برای برخی مشاغل دیگر است.

ویژگی های رایجی که کارت ویزیت اغلب مشاغل باید آن ها را داشته باشند!

فرض کنید وارد یک سوپرمارکت شده اید و چنین چیزی را دریافت نموده اید؛ عکس العمل تان چیست؟ البته لازم نیست تا حد زیادی شگفت زده شوید؛ چراکه این روز ها سوپرمارکتی ها، شیرینی فروشی ها، آجیل فروشی ها و... محصول مورد نظر تان را برایتان ارسال می نمایند. زمانی که شما شماره تلفن آن ها را داشته باشید یا اینکه صفحه مجازی چنین مشاغلی را دنبال کنید، می توانید از این فرصت برترین بهره را ببرید.

ویژگی های طرح برگه ارائه شده برای شیرینی سرا

اگر دارای قنادی هستید و می خواهید از ویژگی های کارتی که برای مشتریان ارائه می دهید بهره ببرید، بهتر است فردی را انتخاب کنید که طراحی خلاقانه ای داشته باشد. خلاقیت در این کار بسیار مهم است؛ چراکه اگر بخواهید طرح خاصی را از روی طراحان دیگر کپی کنید، ممکن است برای مشتریان مجذوب کنندهیت چندانی نداشته باشد. فردی که قصد طراحی و چاپ تصویر و اطلاعات روی کارت ویزیت شیرینی سرا را دارد، باید ابتدا با این شغل و ویژگی های آن به طور کامل آشنا گردد تا بتواند در نهایت برترین چیز را ارائه دهد.

فروشگاهی که در آن انواع و اقسام شیرینی ها و کیک ها فروخته می شوند، شیرینی سرا یا قنادی نام دارد. چنین شغلی علاوه بر جنبه تولیدی، دارای جنبه خدماتی هم هست. فرض کنید قصد خرید از یک قنادی را دارید، اما نمی دانید کدام یک را انتخاب کنید! در چنین حالتی با توجه به چه معیار هایی تصمیم خواهید گرفت؟ اولین چیزی که شما را به خود جذب می نماید، ظاهر و ویترین شیرینی سرا است. وقتی وارد فروشگاه شدید، علاوه بر ظاهر شیرینی و کیک ها، رفتار افراد و ارائه کارت ویزیت برایتان، می تواند شما را در این تصمیم مصمم تر کند.

تمامی این عوامل می توانند دست به دست هم بدهند تا شما را در این انتخاب همراهی نموده و مهر تایید روی انتخاب تان بزنند. وقتی کارت مجذوب کننده و هیجان انگیزی را دریافت نموده باشید، به طور قطع باز هم به چنین قنادی باز خواهید گشت. بسیاری از شیرینی فروشی ها به صورت آنلاین کار نموده و به مشتری های خود خدماتی را ارائه می دهند. اگر از محیط شیرینی سرا خوش تان آمده باشد و تلفن یا آدرس صفحه مجازی آن ها روی آن برگه درج شده باشد، می توانید از خدمات آنلاین قنادی هم بهره ببرید و هر موقع که خواستید، شیرینی یا کیک سفارش دهید.

خصوصیات کارت ویزیت طراحی شده برای آجیل فروشی

برگه هایی که عنوان ویزیت را روی خود داشته برای آجیل فروشی به کار می روند، باید به گونه ای باشند که روی آن ها آیتم هایی مرتبط با این شغل قرار بگیرند. این شغل هم همانند بسیاری از کسب و کار های دیگر احتیاج به بازاریابی و دیده شدن دارد؛ برای همین بسیاری از افرادی که دارای چنین شغلی هستند سعی می نمایند با استفاده از ترفند های مختلف، چنین کاری را به پایان رسانده و از آن سود ببرند. شما به عنوان یک آجیل فروش، ترجیح می دهید که برای بازاریابی هزینه کنید، یا اینکه سود تان از این کار همواره در یک رنج قرار داشته باشد؟

اگر قصد دارید طرح کارت ویزیت آجیل فروشی تهیه نموده و چاپ کنید و برای آن هزینه کنید، باید بگوییم برترین کار را انجام می دهید. با سفارش و خرید کارت هایی با ویژگی های مرتبط با شغل و بعلاوه فروشگاهتان می توانید پس از مدت نزدیک، سود خود را چندین برابر کنید. چنین برگه هایی می توانند حاوی تصاویر مجذوب کننده از بعضی آجیل ها، اطلاعات فروشگاه، شماره تماس، کد، اشکال مجذوب کننده و بعلاوه آدرس صفحات مجازی باشند.

کارت طراحی شده برای فروش لبنیات محلی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

بسیاری از افراد دارای فروشگاه لبنیاتی بزرگ هستند که داشتن همین مغازه بسیار مجذوب کننده، خود می تواند عامل تبلیغاتی بسیار خارق العاده و هوشمندانه ای باشد. اما هنوز هم هستند کسانی که مغازه هایی برای فروش لبنیات محلی دارند که چندان پیشرفته نبوده و ممکن است بر خلاف طعم و مزه محصولات، ظاهر مغازه برای مشتری ها مجذوب کنندهیت نداشته باشد. چنین افرادی، اغلب می کوشند تا از طریقی خود را بالا بکشند. یکی از این کار ها می تواند ارائه کارت ویزیت لبنیات محلی به مشتری ها باشد.

می توانید روی چنین برگه هایی درج کنید که سفارش هایی را هم از قبل می پذیرید؛ همین موضوع می تواند برای بسیاری از افراد اشتیاق بر انگیز بوده و باعث گردد که بخواهند از شما خرید نمایند. اگر بخواهید کمی بیشتر روی این ایده خرج کنید، بهتر است طراحی های خلاقانه ای را انتخاب نموده و آن ها را چاپ کنید. ایده چاپ طرح گاو یا گوسفند با حالت گرافیکی می تواند برای مشتری ها بسیار جالب به نظر برسد.

ایده طراحی کارت برای سوپر مارکت

بسیاری از سوپرمارکت ها دارای خدمات ویژه ای برای مشتریان خود هستند. می توان از ارسال رایگان، تخفیفات هفتگی یا حتی سایت و اپلیکیشن به عنوان بعضی از این خدمات نام برد. اما مشتریان چگونه می توانند از این چیز های شگفت انگیز با خبر شوند؟ اگر مشتری سوپر مارکت خاصی هستید و از این مسائل خبر ندارید، بهتر است کارت ویزیت سوپر مارکت را از آن ها دریافت کنید. بعضی از این فروشگاه ها ممکن است برای مشتری های ثابت خود خدمات ویژه ای هم در نظر بگیرند؛ با این اوصاف بهتر است هرچه زود تر چنین برگه ای را تهیه کنید.

این کارت حاوی اطلاعاتی همانند: تصاویر خوراکی های مختلف، نام سوپر مارکت، نشانی، شماره تماس یا سایت آن فروشگاه است.

تهیه کارت ویزیت مجذوب کننده برای کسب و کار

اگر دارای شغلی هستید و قصد دارید طرح کارت ویزیت برای شغل خود دانلود کنید و یا اگر طراح حرفه ای هستید، می توانید ایران طرح را انتخاب کنید. در این مجموعه، هم می توانید دانلود طرح و تصویر و وکتور انجام دهید و هم بدون تهیه اشتراک از طرح های رایگان ایران طرح بهره ببرید.

منبع: فرارو

به "ویژگی های رایجی که کارت ویزیت اغلب مشاغل باید آن ها را داشته باشند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژگی های رایجی که کارت ویزیت اغلب مشاغل باید آن ها را داشته باشند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید