پیش بینی می شود که توسعه اومیکرون و بروز مشکل در تأمین زنجیره جهانی منجر به سوت و کوری این روز خواهد شد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه و به نقل از سی تی وی نیوز، به گفته یک کارشناس خرده فروشی، باکسینگ دی (Boxing Day) امسال در مقایسه با سال های دیگر به دلیل همه گیری و وجود مسائل در زنجیره تامین جهانی، ممکن است کمی سوت و کور باشد.

پیش بینی می شود که توسعه اومیکرون و بروز مشکل در تأمین زنجیره جهانی منجر به سوت و کوری این روز خواهد شد

بروس ویندر، کارشناس خرده فروشی و نویسنده کتاب خرده فروشی قبل، حین و پس از کووید-19، روز شنبه به کانال خبری سی تی وی نیوز گفت که در کل همه چیز در باکسینگ دی امسال به نوعی فروکش خواهد کرد.

علاوه بر این، او گفت که احتمالاً امسال به دلیل توسعه اومیکرون افراد به جای رفتن به فروشگاه ها، خرید آنلاین را انتخاب کنند.

در مورد مسائل زنجیره تامین وی اذعان کرد که برای خرده فروشان کوچک و میانه این مشکل بیشتر است.

به بیان وی پیدا کردن اقلام خاص سخت است؛ خرده فروشی های بزرگی مانند آمازون یا کانادادین تایر توانسته اند بسیاری از مسائل زنجیره تامین را حل کنند، اما برای خرده فروشی های کوچک و میانه، کندی در زنجیره تامین وجود دارد.

علی رغم همه گیری و مسائل زنجیره تامین، ویندر گفت که خریدهای روز باکسینگ دی در سراسر جهان وجود خواهد داشت، شاید حتی بیشتر از حد معمول.

ویندر گفت که برخی از خرده فروشان ممکن است سعی کنند قیمت های خود را افزایش دهند، زیرا می دانند که خریداران به طور ناگهانی خرید می کنند. بنابراین بهتر است خریداران دقت کنند تا یک معامله خوب داشته باشند.

باکسینگ دی در کانادا

کانادایی ها 26 دسامبر، یک روز بعد از کریسمس را باکسینگ دی می نامند. ریشه اصلی این جشن از بریتانیا می باشد.

در کانادا، بریتانیا و کشورهای مشترک المنافع کارفرمایان در روز باکسینگ دی به طور سنتی هدایایی به نام boxes را به کارمندان خود می دادند تا جشن فصل را برگزار کنند. امروزه، با توجه به اینکه روز پس از کریسمس یک روز تعطیل قانونی است، اغلب خود مردم به خرید رفته و هدایایی برای خودشان می خرند.

امروزه این جشن رنگ تازه ای به خود گرفته است. بسیاری از فروشگاه ها تخفیف می گذارند و بهترین زمان برای خرید می باشد. در کانادا باکسینگ دی در 5 استان و قلمرو یک روز تعطیل است.

منبع: خبرکانادا

به "پیش بینی می شود که توسعه اومیکرون و بروز مشکل در تأمین زنجیره جهانی منجر به سوت و کوری این روز خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی می شود که توسعه اومیکرون و بروز مشکل در تأمین زنجیره جهانی منجر به سوت و کوری این روز خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید