چگونه بدون داشتن دوچرخه به یک تور دوچرخه سواری برویم؟

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، گردشگری به عنوان یک صنعت خیلی بزرگ شناخته می شود و برای اینکه یه تور گردشگری برگزار شود، چیزهای مختلفی کنار هم قرار می گیرند تا به شما حس سفر را منتقل نمایند.

چگونه بدون داشتن دوچرخه به یک تور دوچرخه سواری برویم؟

اگر سفر را مثل یک پازل در نظر بگیریم که تورها در آن حرف اول را می زنند، یک تکه از این پازل، که اخیراً در دنیا نیز توجه ویژه ای به آن شده است، تور دوچرخه سواری است که با کمک لیدرهای دوچرخه سوار برگزار می شود.

شرکت در یک تور طبیعت گردی با دوچرخه فقط مخصوص افرادی نیست که دوچرخه دارند! آنچه که باعث حضور کمرنگ ایرانی ها در این نوع تورها می شود یکی کم بودن دوچرخه در میان خانواده ها است و دیگری تنبلی!

آیا می شود واقعاً همه افراد حتی بدون دوچرخه و بدون پیچیدگی در این تورها شرکت کنند؟ چگونه؟!

سایکل جهانگرد

شاید با کلمه سایکل جهانگرد آشنا نباشید ولی احتمالاً این افراد را در جاده و یا تلویزیون دیده اید. سایکل جهانگرد، فردی است که با دوچرخه کل شهرها و کشورها را رکاب میزند و هر روز به نقطه ای نو از دنیا با دوچرخه سفر میکند. نشانه آن ها نیز خورجین سفرشان است که در عقب و جلو دوچرخه قرار گرفته است و این همان نماد باچرخ است. نمادی که نشان دهنده چرخی است که یک خورجین سفر بر روی آن خودنمایی می کند. احتمالاً به زندگی این افراد علاقه مند شده اید ولی به علت مشغله های کاری و زندگی شهری نمیتوانید به این نوع سفر روی بیاورید. اما جای نگرانی نیست! باچرخ در کنار شما است.

تور دوچرخه سواری باچرخ

وقتی وارد سایت باچرخ میشویم قسمت های مختلفی وجود دارد، با ورود به بخش تور دوچرخه سواری می توانید این تورها را که از شهرهای مختلف به صورت دوره ای برگزار می شود ببینید و پس از مشاهده اطلاعات کامل تور به صورت آنلاین نسبت به رزرو آن اقدام نمایید.

خیلی هیجان انگیزه و اصلاً هم قرار نیست مثل حرفه ای ها در جاده رکاب بزنید، این تورها هم مثل بقیه تورها تا مقصد، با ون، اتوبوس و یا هواپیما است و بیشتر تورها فقط در مقصد رکاب زنی چند ساعته دارند. برای خرید ارزان ترین کلاه دوچرخه سواری هم میتوانید به بخش فروشگاه دوچرخه و تجهیزات سفر در داخل سایت باچرخ مراجعه کنید.

کرایه دوچرخه

در باچرخ فکر همه چیز شده است، قرار نیست فقط کسانی داخل تورها باشند که دوچرخه دارند، بلکه ما در همه شهرها امکان کرایه دوچرخه ویژه تور باچرخ را فراهم کرده ایم و هر شخصی که دوست داشته باشد تور دوچرخه سواری را تجربه کند میتواند با باچرخ همراه شودو پس از رزرو تور به بخش کرایه دوچرخه در سایت مراجعه نماید.

کسب در آمد از طریق سفر

این روزها همه در پی راهی برای کسب درآمد هستند و هیچ کدام از آن ها به اندازه کسب در آمد از طریق سفر و جهانگردی لذت بخش نیست، تصور کنید بعد از اینکه در تور دوچرخه سواری شرکت کردید و یا حتی به یک سفر سایکل جهانگردی رفتید بعد از آن میتوانید با نوشتن سفرنامه در پلتفرم باچرخ به ازای نوشتن هر سفرنامه مبلغی را دریافت کنید، اگر هم نیاز داشتید می توانید سفرنامه هایی که اشخاص مختلف نوشته اند را مطالعه کنید و با مسیرهای مختلف دوچرخه سواری آشنا بشید.

راه دوم برکسب در آمد از طریق سایت باچرخ، به صورت همکاری به عنوان لیدر دوچرخه سوار است، شما اگر تجربه سفرهای بین شهری زیادی با دوچرخه داشته اید و مهارت های راهنمایی در تور جهانگردی را آموزش دیده اید می توانید به عنوان لیدر دوچرخه سوار در سایت باچرخ تور تعریف کنید و مسافران را با خود همراه کنید. همچنین برای افرادی که علاقه مند به این کار هستند ولی تجربه ای ندارند کلاس جهانگردی با دوچرخه گذاشته می شود تا مهارت آموزی داشته باشند.

پشتیبانی 24 ساعته در این سایت به شما خواهد کرد تا در هر روز و هر ساعت از شبانه روز در صورت داشتن سوال به پشتیبانی آنلاین مراجعه کنید و راهنمایی مورد نظر را دریافت نمایید.

در انتها اشاره میکنیم که باچرخ توانست در اولین مسابقه جهانگردی ورزشی سازمان دنیای جهانگردی از میان بیش از 50 کشور به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

منبع: کجارو / bacharkh.com

به "چگونه بدون داشتن دوچرخه به یک تور دوچرخه سواری برویم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه بدون داشتن دوچرخه به یک تور دوچرخه سواری برویم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید