شروع رقابت بیش از 186 هزار داوطلب دکتری از فردا، امروز آخرین مهلت دریافت کارت آزمون

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی (PH.D) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 1401 امروز پنج شنبه پنجم اسفند ماه جاری انتها می یابد.

شروع رقابت بیش از 186 هزار داوطلب دکتری از فردا، امروز آخرین مهلت دریافت کارت آزمون

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، رقابت بیش از 186 هزار داوطلب دکتری سال 1401 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از صبح فردا آدینه ششم اسفند ماه جاری در 96 شهر ، 189 حوزه اصلی و 597 حوزه فرعی با به کارگیری 5 هزار و 905 سالن و کلاس بزرگ برگزار می گردد .

با توجه به شرایط فعلی به منظور رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و با هماهنگی وزارت بهداشت در هر سالن بطور میانه حدود 30 تا 32 داوطلب مستقر می شوند تا فاصله ایمنی و تمامی نکات بهداشتی و ضدعفونی کاملا رعایت گردد.

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمود؛ انتظار می رود برای حفظ سلامتی خود، سایر متقاضیان و خانواده های دیگر داوطلبان دستورالعمل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی این آزمون را رعایت کنند.

فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 8 صبح شروع می گردد و درهای ورود به جلسه حوزه های برگزاری در ساعت 7:30 صبح بسته خواهند شد، لذا متقاضیان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

داوطلبان آزمون دکتری ضروری است نکات زیر را به عنوان دستورالعمل بهداشتی رعایت کنند:

1- زمان مناسب منزل تا حوزه امتحانی را برآورد و به موقع در محل آزمون حضور یابند. حوزه برگزاری آزمون از ساعت 6:30 صبح روز برگزاری آزمون آماده حضور داوطلبان است.

2- برای پیشگیری از تجمع، حضور خود را به دقایق خاتمهی موکول نکنند.

3- از تردد بی مورد در محل آزمون جداً خودداری کنند.

4- هنگام ورود و خروج به حوزه با دیگر متقاضیان فاصله مناسب (حداقل یک متر) را حفظ کنند.

5- همراه داشتن ماسک 3 لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه)، از ابتدای ورود به حوزه برگزاری آزمون تا خاتمه برگزاری آزمون و خروج از حوزه امتحانی الزامی می باشد.

6- در زمان استقرار در محل جایگاه از صحبت کردن با سایر متقاضیان مجاور جداً خودداری کنند.

7- از تماس دست ها با چشم، دهان و بینی در حین آزمون جداً خودداری کنند.

8- هنگام عطسه یا سرفه کردن از دستمال کاغذی استفاده کنند. درصورتی که دستمال وجود نداشت از قسمت داخلی آرنج استفاده کنند.

9- در صورت داشتن سئوال ضروری از عوامل اجرایی در طول برگزاری آزمون حتما با رعایت فاصله مناسب و داشتن ماسک اقدام به صحبت کنند.

10- در خاتمه آزمون تا زمان اعلام خروج از سالن به وسیله عوامل اجرایی همچنان بر جایگاه خود مستقر باشند. به پیغام هایی که حاوی نکات اجرایی و بهداشتی است و درجلسه آزمون از بلندگو پخش می گردد با دقت گوش کرده و به آن عمل کنند.

11- داوطلبان سعی کنند از تماس دست با سطوحی که اغلب لمس می گردد نظیر جایگاه ها، دستگیره درب ها و شیرآلات سرویس بهداشتی و… خودداری کرده و از دستمال کاغذی استفاده کنند.

12- چنانچه مبتلا به بیماری کرونا هستند در زمان ورود به حوزه برگزاری آزمون، (با ارائه رسید نتیجه آزمایش PCR) مسئولین حوزه را آگاه کنند تا پیش بینی های لازم را در این خصوص به عمل آورند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شروع رقابت بیش از 186 هزار داوطلب دکتری از فردا، امروز آخرین مهلت دریافت کارت آزمون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع رقابت بیش از 186 هزار داوطلب دکتری از فردا، امروز آخرین مهلت دریافت کارت آزمون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید