آقای روحانی! بعد از 7 ماه شما هم با رعایت پروتکل به جامعه بیایید

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، رئیس جمهور ما در هفت ماه گذشته که کرونا در کشور شایع شده خود را در یک محفظه شیشه ای قرار داده و به هیچ وجه از داخل اتاق ریاست جمهوری و منزل خودشان خارج نشده و همه دیدار ها و دیدار ها در این مکان صورت گرفته است.

آقای روحانی! بعد از 7 ماه شما هم با رعایت پروتکل به جامعه بیایید

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ ساعت زنانه، وب سابت الف با اشاره به قرنطینه نشینی مطلق رئیس جمهور نوشت: طی چند روز گذشته دو خبر توجه محافل خبری را به خود جلب کرد. خبر اول؛ امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه در حاشیه بازدید خود از یک مرکز خیریه بچه ها در پاریس با کادر پزشکی و پرستاری بیمارستان مجاور که به خیابان آمده بودند و نقدها و گلایه هایی در نحوه مواجهه با کرونا داشتند مصاحبه کرد.

خبر دوم؛ دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در بخش بیماران کرونایی ها در بیمارستان امام خمینی ضمن عیادت از بیماران، با کادر پزشکی و درمانی بیمارستان مصاحبه و در جریان مسائل و مسائل آنان نهاده شد. اما اعلام شد جلسه مهم سران سه قوه لغو شد و متاسفانه سخنگوی دولت در توجیه این تصمیم گفت که این جلسه توسط آقای روحانی لغو شده و علت آن هم این بود که شاید آقای دکتر قالیباف مبتلا به کرونا شده باشند و ممکن است آقای رئیس جمهور مبتلا شوند. بدیهی است در صورت تشکیل نشست سران سه قوه که جلسه مهمی برای پیشبرد امور کشور است تمام پروتکل های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و رعایت فاصله ای بیش از حد مجاز هم قابل انجام بود و هیچ خطری جان عزیز آقای رئیس جمهور را تهدید نمی کرد.

رئیس جمهور ما در هفت ماه گذشته که کرونا در کشور شایع شده خود را در یک محفظه شیشه ای قرار داده و به هیچ وجه از داخل اتاق ریاست جمهوری و منزل خودشان خارج نشده و همه دیدار ها و دیدار ها در این مکان صورت گرفته است.

نه در سمیناری شرکت نموده اند، نه به سفر استانی رفته اند و نه حتی در جلسات مجلس شورای اسلامی که باید از وزیر معرفی شده خود دفاع می کردند حضور یافته اند، فقط با این توجیه که جان عزیز ایشان در امان بماند.

ما به اهمیت صندلی ریاست جمهوری واقفیم، اما مگر جان ایشان از جان صد ها نفر از کادر پزشکی بیمارستان های کشور عزیزتر است! واقعا این نوع از حکمرانی و اداره امور قابل افتخار و پذیرش است؟ مدلی که در آن همه مردم، دانش آموزان، معلمان، کادر پزشکی به حضور عادی در جامعه همراه با رعایت پروتکل های ابلاغی دعوت می شوند؛ اما رئیس جمهور حاضر است پیشبرد امور کشور را معطل گذارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آقای روحانی! بعد از 7 ماه شما هم با رعایت پروتکل به جامعه بیایید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای روحانی! بعد از 7 ماه شما هم با رعایت پروتکل به جامعه بیایید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید