امکان استفاده از فرمت ویدئو های دیگر با قابلیت Templates اینستاگرام

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، اینستاگرام در حال آزمایش راه تازهی برای کمک به کاربران برای ایجاد کلیپ های مجذوب کننده تر Reels است. این ویژگی تازه که Templates نام دارد، به کاربران این امکان را می دهد تا از فرمت یک کلیپ Reels دیگر برای تولید ویدئو های تازه خود استفاده کنند.

امکان استفاده از فرمت ویدئو های دیگر با قابلیت Templates اینستاگرام

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده از طریق محقق این اپلیکیشن الساندرو پالوزی این ویژگی را نشان می دهد. Templates سازندگان ویدئو را قادر می سازد تا از هر کلیپ Reels به عنوان یک الگو استفاده کنند؛ این قابلیت چهارچوبی از کلیپ ها ایجاد می کند که با time stamp آن Reel مطابقت دارد. کاربران می توانند از این قالب ها در کلیپ های خود استفاده کنند.

در صورتی که کاربری در ارائه ایده های نو و مجذوب کننده برای ساخت کلیپ Reels با مشکل روبرو شود، می تواند با الهام از قالب یک کلیپ دیگر، ویدئوی مجذوب کنندهی خلق کند. این ویژگی می تواند به تولید محتوای بهتر کمک کند، اگر چه ممکن است نوعی سرقت ادبی نیز محسوب شود. میکس کردن یک عنصر کلیدی تعامل در TikTok است (که در Reels نیز موجود است) و تا زمانی که یک ایده فریم به فریم کپی نشود، می تواند بدون مشکل تلقی شود. ویژگی نو Template در حال حاضر با گروه کوچکی از سازندگان در حال آزمایش است.

منبع: techcrunch

منبع: فرارو

به "امکان استفاده از فرمت ویدئو های دیگر با قابلیت Templates اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان استفاده از فرمت ویدئو های دیگر با قابلیت Templates اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید