اولتیماتوم پاری سن ژرمن به امباپه!

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، کیلیان امباپه که اخیراً خاطرنشان کرد در انتها قرارداد فعلی اش که تا انتها فصل آینده اعتبار دارد، قراردادش را با پاری سن ژرمن تمدید نخواهد کرد، با وجود اینکه روی ماندنش در PSG تا انتها قرارداد فعلی اش تأکید دارد، ممکن است در این تابستان از جمع پاریسی ها جدا گردد. نشریه موندو دپورتیوو چاپ کاتالونیا گزارش داد؛ مدیران باشگاه پاری سن ژرمن دو، سه هفته به امباپه وقت داده اند تا جواب قطعی در خصوص تصمیمش برای آینده حرفه ای اش را بدهد. مدیران و مالکان قطری باشگاه پاری سن ژرمن در خصوص ستاره فرانسوی خود موضع مشخصی دارند؛ اینکه یا کیلیان قراردادش را تمدید می نماید یا در همین تابستان از جمع پاریسی ها جدا گردد و این را به اطلاع مدیر برنامه های این بازیکن هم رسانده اند.

اولتیماتوم پاری سن ژرمن به امباپه!

در سوی دیگر سران باشگاه رئال مادرید که تابستان گذشته تلاشی نافرجام در جذب امباپه 24 ساله داشتند، حالا امیدوار هستند که بتوانند در این تابستان این انتقال را عملی نمایند. شبکه رادیویی کادنا سر گزارش داد؛ در صورتی که رئال مادرید در این تابستان نتواند ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن را به خدمت بگیرد، فعالیت آنها در بازار نقل وانتقالات تابستانی بسته می گردد. روزنامه مادریدی مارکا اما گزارش داد؛ در صورتی که پیوستن امباپه به رئال در این تابستان محقق نگردد، باشگاه مادریدی جذب یک مهاجم مقرون به صرفه قیمت دیگر را در دستور کار خواهد شد، این در حالی است که اخیراً خوسلوی 33 ساله را از اسپانیول قرض گرفت و به خط حمله اش اضافه نمود.

برنامه تلویزیونی چیرینگیتو اسپانیا هم گزارش داد؛ پاری سن ژرمن حاضر نیست امباپه را به رقمی کمتر از 200 میلیون یورو بفروشد و فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید هم نمی خواهد این بار اجازه دهد این ستاره فرانسوی از دستش در برود.

امباپه که ارزشش در بازار نقل وانتقالات 180 میلیون یورو تخمین زده شده است، تا به امروز در 260 بازی برای پاری سن ژرمن به میدان رفته و با 212 گل زده برترین گلزن تاریخ این باشگاه فرانسوی به شمار می رود.

منبع: فرارو

به "اولتیماتوم پاری سن ژرمن به امباپه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولتیماتوم پاری سن ژرمن به امباپه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید