با بدشانس ترین و خوش شانس ترین افراد تاریخ آشنا شوید

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، در این مطلب به اتفاقات ناخوشایند و تکراری که برای برخی افراد افتاده است اشاره می کنیم.

با بدشانس ترین و خوش شانس ترین افراد تاریخ آشنا شوید

به گزارش گروه رسانه های وبلاگ ساعت زنانه، برخی اوقات بدشانسی افراد کار دست آن ها می دهد و خود را بد بخت ترین انسان روی کره زمین می دانند. بله بدشانسی ممکن است برای هر کسی پیش آید. آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده که فکر کنید زمین و زمان دست به دست هم داده اند که شما را بدبخت کنند؟

بهتر است بدانید افرادی وجود دارند که اتفاقات تکراری بدی برای آن ها اتفاق افتاده است که ممکن بوده به قیمت جانشان تمام شود؛ از ویران شده خانه به خاطر طوفان تا مورد حمله کوسه قرار دریافت. در ادامه به اتفاقات ناخوشایند و تکراری که برای برخی افراد افتاده است اشاره می کنیم.

آن هوجِس (Ann Hodges) به عنوان دومین انسانی که در طول تاریخ مورد اصابت شهاب سنگ قرار گرفته است شناخته می شود. وی در سال 1954 در خانه اش در آلاباما خوابیده بود که شهاب سنگ از سقف عبور کرده و به پهلوی او خورد.

کوستیس میتسوتاکیس (Costis Mitsotakis) در میان ساکنان یک روستای کوچک 70 نفری در اسپانیا تنها کسی بود که در بخت آزمایی 740 میلیون یورویی سال 2011 سهمی نداشت. جالب است بدانید که احتمال برنده شدن هر شخص در این بخت آزمایی تنها 1 در 100.000 بود.

شاید اریک نُریه (Erik Norrie) یکی از بدشانس ترین مردان دنیا باشد، زیرا یک بار مورد حمله کوسه قرار گرفته، یک بار صاعقه به او برخورد کرده و یک بار نیز مار زنگی او را گزیده است. نکته جالب این که احتمال هر یک از این اتفاقات به ترتیب 1 در 11.5 میلیون نفر، 1 در 3.000 نفر و 1 در 37.500 نفر در سال تخمین زده می شود.

روی سولیوان (Roy Sullivan) 7 بار مورد اصابت صاعقه قرار گرفته که احتمال این اتفاق یک در 22 سپتیلیون (عددی با 24 صفر) است.

ویولت جسوپ (Violet Jessop) که از خدمه کشتی تایتانیک بود در دو کشتی دیگر نیز کار کرد که هر دو غرق شدند. ویولت قبل از تایتانیک نیز در یک کشتی به نام المپیک (Olympic) کار می کرد که آن نیز غرق شده بود. بعد از غرق شدن کشتی تایتانیک، ویولت به کار در کشتی بریتانیک (Britannic) پرداخت که این کشتی نیز به سرنوشت مشابهی دچار شد.

فرین سلاک (Frane Selak) چندین بار از مرگ حتمی گریخت و در آخر برنده بخت آزمایی شد. وی بعد از 7 تجربه مرگبار که به مرگ یا زخمی شدن همراهانش انجامیده بود بدشانس ترین مرد دنیا لقب گرفت، اما بالاخره برنده جایزه بخت آزمایی کرواسی شد.

هنری زیگلند (Henry Ziegland) یک بار در جوانی به یک گلوله جا خالی داده و گلوله به درخت حیاط آن ها اصابت کرده و در آن فرورفته بود. سال ها بعد هنری با استفاده از دینامیت آن درخت را منفجر کرد و گلوله ای که بیست سال پیش به قصد کشتن او شلیک شده بود از درخت خارح شده و به سر هنری اصابت کرد و وی را مجروح ساخت.

ایوان لستر مگ وایر (Ivan Lester McGuire) به عنوان فیلمبردار در یک گروه پرش با چتر فعالیت می کرد. در یکی از این پرش ها او دوربینش را با خودش برد، اما فراموش کرد که چترنجاتش را نیز ببرد. جالب اینکه احتمال مرگ در پرش با چتر تنها 1 در 143.000 است.

خانه ملانی مارتینز (Melanie Martinez) در بریث وایت (Braithwaite) در طوفان ایزاک (Hurricane Isaac) از بین رفت. این پنجمین باری بود که مارتینز خانه خود را به خاطر طوفان در لوییزیانا از دست می داد. ملانی قبلا چهار بار خانه خود را به خاطر طوفان از دست داده بود، اما بعد از هزینه ای 20.000 دلاری برای خانه پنجمش آن را نیز در طوفان بعدی از دست داد. نکته جالب این که احتمال این که یک خانه در لوییزیانا در اثر طوفان تخریب شود تنها 4 درصد در سال است.

برخی افراد خود بدشانس نیستند بلکه به اصطلاح بدشگون هستند. رابرت تاد لینکلن (Robert Todd Lincoln)، پسر رییس جمهور آبراهام لینکلن، هنگام به قتل رسیدن پدرش در محل حضور داشت. در زمان ترور رییس جمهور گارفیلد (Garfield) نیز در مکان قتل حاضر بود.

جالب این که سال ها بعد توسط رییس جمهور مک کینلی (McKinley) به گردهمایی پان آمریکن ها (Pan-American) دعوت شد و این گردهمایی نیز با حادثه ناگواری همراه شد. وی از آن پس دیگر هیچ وقت دعوت رییس جمهور های آمریکا را نپذیرفت.

منبع : باشگاه وبلاگ ساعت زنانه

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "با بدشانس ترین و خوش شانس ترین افراد تاریخ آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با بدشانس ترین و خوش شانس ترین افراد تاریخ آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید