بهترین هتل های ارزان هنگ کنگ Hong Kong

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، در این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره بهترین هتل های ارزان هنگ کنگ ، سخن خواهیم گفت.

بهترین هتل های ارزان هنگ کنگ Hong Kong

بیشتر درباره هتل های مقرون به صرفه هنگ کنگ بدانید :

هُنگ کُنگ (به انگلیسی: Hong Kong) شهری است جزیره ای در جنوب چین. منطقه خودمختار هنگ کنگ با هفت میلیون و 230 هزار نفر جمعیت، از مهم ترین بازارهای اقتصادی و تجاری آسیا و جهان به شمار می رود.

هنگ کنگ کلان شهری بزرگ در جنوب کشور چین است. این شهر امروزه با توجه به پیشرفتی که در حوزه گردشگری و تجاری دارد مسافران زیادی را به سمت خود روانه می کند. بنابراین با توجه به حجم مسافری که به این منطقه سفر می کنند، هتل های هنگ کنگ بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. با انتخاب هتل های مقرون به صرفه هنگ کنگ علاوه بر اینکه از این شهر بازدید خواهید کرد، سفری کم هزینه و اقتصادی را خواهید داشت؛ برای آشنایی با این هتل ها و امکانات آن همراه ما باشید.

هتل یسین فورترس (Yesinn - Fortress Hill)

هتل یسین فورترس هتلی یک ستاره و اقتصادی در شهر هنگ کنگ است که شما با ورود به آن، با رنگ آمیزی متنوع آن روبرو خواهید شد. این هتل در موقعیت خوبی واقع شده است و تنها با 2 دقیقه پیاده روی به مترو دسترسی خواهید داشت.

اتاق های هتل که با رنگ های متنوع دکور شده اند، دارای اینترنت بی سیم، تهویه مطبوع و تلویزیون هستند. اغلب اتاق ها دارای تخت های چند طبقه است و یک گزینه عالی برای سفرهای گروهی است. هتل تا استادیوم هنگ کنگ 2.1 کیلومتر، تا Victoria Peak حدود 5.2 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی هنگ کنگ 45 دقیقه فاصله دارد. این هتل یک انتخاب مناسب برای علاقه مندان به غذاهای لذیذ و خرید است.

 • آدرس: Flat B, 15/F, Continental Mansion, 294 Kings Road, Fortress Hill, North Point, Hong Kong, Hong Kong
 • این هتل 1 ستاره است و دارای 50 اتاق است.
 • امکانات هتل: اینترنت بی سیم، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، سیستم تهویه، ورود حیوانات خانگی مجاز است، نگهداری چمدان، کارمندان چندزبانه (فیلیپینی، انگلیسی)

بیشتر بخوانید :

هاستل هنگ کنگ (Hong Kong Hostel)

هاستل هنگ کنگ خوابگاهی تک ستاره است که امکانات قابل قبولی را برای مهمانان خود فراهم کرده است. در اتاق های این هاستل نیز از رنگ های مختلف استفاده شده و با طرح های مختلف روتختی و پرده ها محیط شادابی را برای مهمانان خود ایجاد کرده است. اتاق های هاستل، تمیز و مرتب هستند و مجهز به اینترنت بی سیم، تهویه و تلویزیون هستند.

هتل تا MTR Causeway Bay Station حدود 0.1 کیلومتر، تا استادیوم هنگ کنگ 1 کیلومتر، تا Victoria Peak حدود 8.3 کیلومتر و تا فرودگاه هنگ کنگ 25.9 کیلومتر فاصله دارد. این هتل یک انتخاب مناسب برای علاقه مندان به غذاهای لذیذ و خرید است.

 • آدرس: 3/F, Block A, 47 Paterson Street, Causeway Bay, Hong Kong, Hong Kong
 • این هتل 1 ستاره است و دارای 30 اتاق است.
 • امکانات هتل: اینترنت بی سیم، پذیرش 24 ساعته، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، سیستم تهویه، ورود حیوانات خانگی مجاز است، نگهداری چمدان، روزنامه، خدمات بلیط، کارمندان چندزبانه (چینی، انگلیسی)

بیشتر بخوانید :

چگونه ویزای هنگ کنگ بگیریم ؟

فرودگاه بین المللی هنگ کنگ

هتل پاندورا افتر 80 (Pandora After 80s)

هتل پاندورا افتر 80 هتلی اقتصادی در هنگ کنگ است که یک گزینه عالی برای کوله گردها و افرادی است که قصد سفری مقرون به صرفه را دارند. اتاق های ساده هتل دارای پنجره های نورگیر ، مجهز به اینترنت بی سیم، تهویه مطبوع و حمام خصوصی هستند.

دسترسی این هتل به رستوران، مراکز خرید و جاذبه های دیدنی شهر بسیار راحت است. صبحانه روزانه برای مهمانان تهیه می شود. هتل تا مرکز هنگ کنگ 0.3 کیلومتر، تا استادیوم هنگ کنگ 1.1 کیلومتر و تا فرودگاه هنگ کنگ 25.7 کیلومتر فاصله دارد. این هتل یک انتخاب مناسب برای علاقه مندان به غذاهای لذیذ و خرید است.

 • آدرس: Unit F, 11th floor, Hoi Tao Court, 275 Gloucester Road (Entrance on 23 Cannon Street), Causeway Bay, Causeway Bay, Hong Kong, Hong Kong
 • این هتل 1 ستاره است و دارای 25 اتاق است.
 • امکانات هتل: اینترنت بی سیم، پذیرش 24 ساعته، تراس، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، سیستم تهویه، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، آشپزخانه مشترک، میز تور، فکس/فتوکپی، صندوق امانات، نگهداری چمدان، روزنامه، خدمات بلیط، سرویس روزانه اتاق، کارمندان چندزبانه (چینی، انگلیسی، هندی، اسپانیایی)

هتل مینگل ات د ادن (Mingle At The Eden)

هتل مینگل ات د ادن هتلی اقتصادی و 3 ستاره در هنگ کنگ است که امکانات خوبی را به مهمانان خود ارائه می کند. اتاق ها با دکوری مدرن و کمدهای چوبی سنتی مبله شده است و همه اتاق ها دارای کفپوش چوبی هستند. اتاق ها دارای اینترنت بی سیم، تهویه مطبوع و تلویزیون هستند.

هتل تا ترمینال فری و ایستگاه Central MTR حدود 15 دقیقه، تا معبد Man Mo حدود 0.4 کیلومتر و تا فرودگاه هنگ کنگ 22.7 کیلومتر فاصله دارد. این هتل یک انتخاب مناسب برای علاقه مندان به است.

 • آدرس: 148 Wellington Street, Central District, Hong Kong, Hong Kong
 • این هتل 3 ستاره است و دارای 24 اتاق است.
 • امکانات هتل: اینترنت بی سیم، پذیرش 24 ساعته، تراس، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، سیستم تهویه، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، آشپزخانه مشترک، میز تور، فکس/فتوکپی، صندوق امانات، نگهداری چمدان، روزنامه، خدمات بلیط، سرویس روزانه اتاق، کارمندان چندزبانه (چینی، انگلیسی، هندی، اسپانیایی)

هتل مینگل ویت د استار (Mingle With The Star)

هتل مینگل ویت د استار هتلی 3 ستاره و اقتصادی است که در یک موقعیت عالی از شهر واقع شده است و تنها با چند دقیقه پیاده روی می توان به ایستگاه مترو دسترسی داشت. اتاق های هتل دارای دکوری ساده با پنجره های نورگیراند و همه آن ها مجهز به اینترنت بی سیم و تلویزیون هستند.

هتل تا Victoria Peak حدود 15 دقیقه رانندگی، تا مرکز تجارت هنگ کنگ 10 دقیقه با ماشین و تا فرودگاه هنگ کنگ 25.1 کیلومتر فاصله دارد. این هتل یک انتخاب مناسب برای علاقه مندان به غذاهای لذیذ و خرید است.

 • آدرس: 137, Wanchai Road, Wan Chai, Hong Kong, Hong Kong
 • این هتل 3 ستاره است و دارای 24 اتاق است.
 • امکانات هتل: اینترنت بی سیم، پذیرش 24 ساعته، تراس، باغ، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، سیستم تهویه، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، آشپزخانه مشترک، میز تور، فکس/فتوکپی، صندوق امانات، نگهداری چمدان، روزنامه، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، سرویس روزانه اتاق، کارمندان چندزبانه (چینی، انگلیسی)

بیشتر بخوانید :

غذاهای محلی هنگ کنگ؛ از دیم سام تا ماهی قل قلی

رستوران های هنگ کنگ ؛ از امبر تا یانگ کی

سوغات هنگ کنگ چیست ؟

هتل گلکسی (Galaxy Hotel)

هتل گلکسی هتلی 2 ستاره و اقتصادی است که امکانات قابل قبولی را ارائه می کند. اتاق ها دارای دکوری ساده هستند و همه آن ها دارای تلویزیون، تهویه مطبوع و حمام اختصاصی هستند.

هتل تا Victoria Peak حدود 200 متر، تا کاخ Hysan حدود 300 متر و تا فرودگاه هنگ کنگ 26 کیلومتر فاصله دارد. این هتل یک انتخاب مناسب برای علاقه مندان به غذاهای لذیذ و خرید است.

 • آدرس: Flat B2, 6/F, Kingston Building, 2 Kingston Street, Causeway Bay, Hong Kong, Hong Kong
 • این هتل 2 ستاره است و دارای 19 اتاق است.
 • امکانات هتل: اینترنت بی سیم، پذیرش 24 ساعته، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، سیستم تهویه، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، صندوق امانات، نگهداری چمدان، روزنامه، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، سرویس روزانه اتاق، کارمندان چندزبانه (چینی، انگلیسی)

هتل هومی این نورث پوینت (Homy Inn North Point)

هتل هومی این نورث پوینت هتلی اقتصادی در هنگ کنگ است که مهمانان اقامت ساده و قابل قبولی را در آن خواهند داشت. اتاق های هتل به حمام خصوصی و تلویزیون مجهز شده اند. هتل تا ایستگاه مترو تنها 5 دقیقه پیاده روی فاصله دارد.

هتل تا میدان تایمز 2.2 کیلومتر، تا بسیاری از مغازه ها و رستوران های اطراف تنها چند دقیقه پیاده و تا فرودگاه بین المللی هنگ کنگ 27 کیلومتر فاصله دارد. این هتل یک انتخاب مناسب برای علاقه مندان به غذای لذیذ، حمل و نقل عمومی مناسب و سفرهای شهری است.

 • آدرس: 2-13/F, Seng Ming Court, 375-377 Kings Road, North Point, Hong Kong, Hong Kong
 • این هتل 1 ستاره است و دارای 99 اتاق است.
 • امکانات هتل: اینترنت بی سیم، پذیرش 24 ساعته، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، سیستم تهویه، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، صندوق امانات، نگهداری چمدان، روزنامه، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، سرویس روزانه اتاق، کارمندان چندزبانه (چینی، انگلیسی)

آنچه ذکر شد معرفی هتل های مقرون به صرفه و اقتصادی هنگ کنگ بود؛ منبع : booking

اگر دوست دارید با بهترین هتل های 5 ستاره هنگ کنگ آشنا شوید ، مقاله زیر را دنبال کنید :

بهترین هتل های 5 ستاره هنگ کنگ ؛ شهر آسمان خراش ها

منبع: تاپ تراول

به "بهترین هتل های ارزان هنگ کنگ Hong Kong" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین هتل های ارزان هنگ کنگ Hong Kong"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید