تا تابستان نرسیده، این لباس ها را تهیه کنید

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، گرمای تابستان با کسی شوخی ندارد و اگر ندانید با کدام لباس ها به مقابله اش بروید، دچار مسائل زیادی می شوید.

تا تابستان نرسیده، این لباس ها را تهیه کنید

لیست لباس های مناسب برای هر فصل، از سالی به سال دیگر تغییر می کند. اگر هم کلیت شان تغییر نکند، حتما جزئیات آن دچار تغییر خواهد شد. در این مطلب از وبلاگ ساعت زنانه به موضوع لباس های کاربردی برای تابستان می پردازیم.

توصیه هایی برای تهیه پوشاک مناسب تابستان و فصل گرما

مانتوی تابستانه

فصل تابستان فصل رنگ های شاد است که گرمی و انرژی به انسان می بخشند. اگر در این فصل در پی خرید یک مانتوی تابستانه هستید، حتما رنگ روشن را انتخاب کنید. رنگ های روشن رسمی تر که شما می توانید در محل کارتان هم از آن ها استفاده کنید، مانتوهای کرم، سفید و قهوه ای روشن هستند. از قلم نیاندازید که بدن شما گرما تولید می کند که درجه حرارت این گرما از درجه حرارت هوای محیط کمتر است. در نتیجه اگر در تابستان لباس ها و مانتوهای روشن بپوشید، این گرما راحت تر به بیرون بدن منتقل می شود. سعی کنید مانتوهایی را انتخاب کنید که از پارچه های نازک دوخته شده اند و بدون چین و لایه هستند. جنس مانتو هم خیلی مهم است. الیاف مصنوعی (پلاستیکی) که در بافت پارچه مانتو به کار می فرایند برای این فصل مناسب نیستند، ولی الیاف نخی، پنبه ای و کتانی، مانتوهای خوبی برای این فصل هستند.

کفش های تابستانه

تابستان فصل کفش های عروسکی و صندل برای بانوان است که از پشت ویترین فروشگاه ها چشمک می زنند. در کفش های عروسکی روباز بخصوص اگر با جنس پارچه ای انتخاب شوند، پاهایتان در تابستان کمتر عرق می کند. صندل روباز که در آن پا به آسانی هوا می خورد، انتخاب مناسبی برای یک مهمانی عصرانه زنانه است. اگر در انتخاب کفش دچار مشکل هستید به مطلب 5 سوالی که هنگام خرید کفش، باید از خود پرسید مراجعه کنید.

پیراهن های نخی

در فصل تابستان، پوشیدن پیراهن نخی گشاد در منزل، حسابی شما را خنک می کند. از قلم نیاندازید که به سراغ پارچه های شاد با نقش گل ها یا طرح های هندسی رنگارنگ بروید که برای این فصل مناسب تر هستند. رنگ های زرد، صورتی و نارنجی و حتی فسفری جلوه تابستانی به شما در منزل می بخشند. یقه گرد ساده و یقه هفت برای لباس های تابستانی مناسب اند.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب چند تیپ راحت و شیک برای خانم ها را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "تا تابستان نرسیده، این لباس ها را تهیه کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تا تابستان نرسیده، این لباس ها را تهیه کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید