ترامپ: کرونا از سرزمینی به نام چین می آید

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، ایسنا نوشت: رییس جمهوری آمریکا باری دیگر ادعای ثابت نشده خود را درخصوص منشأ ویروس کرونا تکرار کرد.

ترامپ: کرونا از سرزمینی به نام چین می آید

به گزارش گاردین، دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا از ارتش این کشور به خاطر کمک به مبارزه با کووید-19 قدردانی کرد؛ ویروسی که طبق ادعای او، از سرزمینی خارجی به نام چین می آید.

او این اظهارات را در جریان سخنرانی خود در مراسم فارغ التحصیلی در آکادمی نظامی ایالات متحده موسوم به وست پوینت اظهار داشت. ترامپ گفت: این مهم ترین آکادمی نظامی، بهترین بهترین ها، قوی ترین قوی ترین ها و شجاع ترین شجاع ترین ها را تربیت می کند. وست پوینت نماد جهانی شجاعت، وفاداری ، فداکاری، نظم و ورزیدگی آمریکایی است.

او اظهار داشت: خطاب به 1107 نفری که امروز به جدیدترین افسران استثنایی ترین ارتش تاریخ برای شرکت در جبهه نبرد تبدیل می شود، اینجا هستم تا درود آمریکا را ابلاغ کنم. از شما به خاطر پاسخ به ندای ملت خود سپاسگزارم.

رییس جمهوری آمریکا اظهار کرد: ارتش وجود دارد تا جمهوری و مبانی مستحکم سنگ بنای آن را حفظ کند: خانواده، خدا، کشور، آزادی و عدالت. در زمان آشفتگی ها، آنچه بیشتر اهمیت دارد، چیزی است که دوام می آورد.

او با بیان این که جنگ های طولانی کشورش باید خاتمه یابد، شرح داد: ما در حال پایان بخشیدن به دوره جنگ های بی خاتمه هستیم. از این به بعد، هر زمان که بجنگیم، فقط می جنگیم که پیروز شویم.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "ترامپ: کرونا از سرزمینی به نام چین می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: کرونا از سرزمینی به نام چین می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید