دیدن کنید: جاذبه های گردشگری سئول ، کره جنوبی

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، سئول، مرکز کره جنوبی، جمعیتی بیش از 10 میلیون نفر دارد و متروی آن، یکی از بزرگ ترین شبکه های مترو دنیا است. برترین جاذبه های دیدنی سئول را در این ویدیو مشاهده کنید.

دیدن کنید: جاذبه های گردشگری سئول ، کره جنوبی

سئول مرکز کره جنوبی است. این شهر با جمعیت بیش از 10 میلیون نفر، یکی از پرجمعیت ترین شهرهای دنیا به شمار می رود. سئول از ساختار زیربنایی بسیار پیشرفته ای برخوردار است و متروی آن که هرساله بیش از 200 میلیون مسافر را جابجا می نماید یکی از بزرگ ترین شبکه های متروی دنیا به شمار می رود.

سئول در شمال غربی کره و در کنار رودخانه هان (Han River) واقع شده است. این شهر در 31 کیلومتری بندر دریای زرد (Yellow Sea) و حدود 40 کیلومتری مرز کره شمالی واقع شده است. سئول بزرگ ترین شهر و مرکز مهم تجاری، تولیدی، اداری و فرهنگی کره جنوبی است. این شهر از بدو شکل گیری با عنوان هانسانگ (Hansong) شناخته می شد ولی در سال 1911 به کیونسانگ (Kyongsong) تغییر نام داد. این شهر به طور رسمی از سال 1945، هنگامی که کره پس از 35 سال از حکومت مستعمراتی ژاپن آزاد شد، سئول نامیده می گردد. واژه Seoul اصطلاحی کره ای و به معنای شهر مرکز است. سئول دارای آب و هوایی قاره ای با چهار فصل مجزا است که شامل تابستان های گرم و مرطوب و زمستان های سرد و نسبتا خشک است.

منبع: کجارو

به "دیدن کنید: جاذبه های گردشگری سئول ، کره جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدن کنید: جاذبه های گردشگری سئول ، کره جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید