خبرنگاران 2 طرح شهری در کرمان به بهره برداری رسید

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، کرمان - خبرنگاران - 2 طرح شهری از جمله بهسازی میدان رسالت و بوستان سراج با حضور شهردار کرمان، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری، در مرکز این استان به بهره برداری رسید و با این اقدام، پویش افتتاح با شعار هر هفته یک افتتاح آغاز شد.

خبرنگاران 2 طرح شهری در کرمان به بهره برداری رسید

شهردار کرمان روز پنجشنبه در حاشیه بهره برداری از این 2 طرح در جمع وبلاگ ساعت زنانه اضافه کرد: با توجه به اینکه شهروندان برای گذران اوقات فراغت و تفریح به بوستان ها مراجعه می کنند، ساخت بوستان ها در سطح شهر اهمیت فراوانی دارد.

سیدمهران عالم زاده با تأکید بر ضرورت افزایش تعداد بوستان ها و سرانه فضای سبز در شهر گفت: نوروزِ سال گذشته، 20 بوستان در شهر کرمان به بهره برداری رسید و برای نوروز امسال نیز ساخت و افتتاح 15 بوستان در نقاط مختلف شهر در دستور کار قرار گرفت که به دلیل شیوع ویروس کرونا، بهره برداری از این بوستان ها به تعویق افتاد.

وی ادامه داد: بهره برداری از این تعداد پروژه، از امشب در قالب پویش افتتاح و با شعار هر هفته یک افتتاح، بهره برداری و تقدیم مردم عزیز کرمان می شود.

شهردار کرمان با بیان اینکه امشب به مناسبت میلاد باسعادت امام رضا (ع)، بوستان سراج که به نام یکی از القاب امام رضا (ع) نام گذاری شده، به بهره برداری رسید، شرح داد: همچنین میدان رسالت که پس از سال ها بهسازی شده، مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در ادامه، در هفته های آینده نیز بوستان های خبرنگار، شب بو، زریسف، نرگس، ارغوان، شیراز، بلدالامین و آفتاب به بهره برداری می رسد و همچنین پیاده راه سلامت و بوستان های بهسازی شده شهید مرتضوی، شهریار، بوستان معلم و محوطه گنبد جبلیه به بهره برداری خواهد رسید.

عالم زاده با اشاره بر ضرورت توجه به مناسب سازی فضاهای شهری به ویژه بوستان ها تأکید کرد: در این دوره از مدیریت شهری، توجه به مناسب سازی فضاهای شهری برای تردد و استفاده افراد دارای معلولیت، در دستور کار قرار گرفته است؛ بنابراین، در تمام پروژه ها تلاش شده تا مسیرها و فضاهای ویژه این افراد در نظر گرفته شود.

وی به انتخاب کرمان به عنوان پایلوت شهر دوست دار کودک اشاره کرد و گفت: توجه به فضاسازی بوستان ها و سایر فضاهای شهری برای بچه ها نیز از دیگر مواردی است که در این دوره از مدیریت شهری مورد توجه و تأکید قرار گرفته است.

شهردار کرمان بیان داشت: موارد ذکر شده در پروژه هایی که در قالب پویش افتتاح و با شعار هر هفته یک افتتاح به بهره برداری خواهد رسید نیز به طور ویژه دیده شده است.

طرح های بوستان سراج و بهسازی میدان رسالت، به مناسبت میلاد باسعادت امام رضا (ع)، در قالب پویش افتتاح با شعار هر هفته یک افتتاح با حضور رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار کرمان و جمعی از مدیران شهری، به بهره برداری رسید.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 2 طرح شهری در کرمان به بهره برداری رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 2 طرح شهری در کرمان به بهره برداری رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید