محمدی: تیم امید با پرواز اختصاصی به دوشنبه می رود

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، سرپرست تیم فوتبال امید برنامه پروازی این تیم به تاجیکستان را تشریح کرد.

محمدی: تیم امید با پرواز اختصاصی به دوشنبه می رود

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمد محمدی سرپرست تیم فوتبال امید ایران درباره آخرین اخبار این تیم و برنامه پروازی به تاجیکستان گفت: با توجه به حضور بازیکنان تیم فوتبال امید در تیم های لیگ فزونی و لیگ یک طوری برنامه ریزی شد که بازیکنان پس از انتها بازی های شان به اردوی تیم ملحق شوند.

وی اضافه کرد: با توجه به الزام کمیته برگزاری رقابت های زیر 23 سال آسیا باید قبل از پرواز به دوشنبه از تمام کادر فنی و بازیکنان آزمایش PCR گرفته شود. در چند مرحله بر اساس زمان انتها بازی های لیگ برتر و لیگ دسته اول برنامه ریزی شد تا با گروه پزشکی تیم ملی امید این اتفاق بیافتد. بازیکنان و کادر پس از انجام آزمایش در هتل آموزشگاه فوتبال قرنطینه می شوند تا جواب آزمایش ها بیاید.

سرپرست تیم فوتبال امید اظهار داشت: پس از اینکه از همه تست گرفته شد پاسخ های منفی تست ها برای کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستاده خواهد شد. پس از آپلود کارت های واکسیناسیون و تست های منفی کرونا، مجوز پرواز اختصاصی صادر می شود با کوشش رئیس فدراسیون فوتبال برای اولین بار در تاریخ فوتبال ملی برای تیم فوتبال امید پرواز اختصاصی گرفته شده است که جا دارد از شهاب الدین عزیزی خادم تشکر کنم. تیم امید هم در پرواز رفت و هم در پرواز برگشت با پرواز اختصاصی به دوشنبه می رود و به تهران باز می شود.

محمدی در ادامه گفت: اسامی 23 بازیکن تیم ملی امید پس از انتها بازی های امروز لیگ برتر به وسیله سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام می شود. تیم امید فردا شب ساعت 22:30 با پرواز اختصاصی، تهران را به مقصد دوشنبه ترک می نماید و بعد از ظهر آدینه اولین تمرین خود را در دوشنبه انجام خواهد داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محمدی: تیم امید با پرواز اختصاصی به دوشنبه می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدی: تیم امید با پرواز اختصاصی به دوشنبه می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید